Wersow i Friz zorganizowali baby shower

i

Autor: www.youtube.com/@wersow9644 Wersow i Friz zorganizowali baby shower

Jest afera!

Wersow jest w ciąży i normalnie pracuje. Fani grzmią: "Jesteście hipokrytami"

2023-06-16 21:14

Wersow (26 l.) to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Obserwuje ją miliony ludzi, a jej filmiki mają sporą rzeszę fanów. Najwięcej emocji wywołuje jej stan, bowiem Wersow jest w ciąży z Małą M. Jak się jednak okazuje, wiele fanów zauważyło pewną hipokryzję wśród Polaków.

Wersow jest w ciąży i pracuje. Fani chwalą jej zachowanie

Wersow to bardzo aktywna influerserka. Non stop nagrywa nowe filmiki, opublikowała nawet nową piosenkę! Nie przeszkadza jej ciąża, a Mała M chociaż nie jest jeszcze na świecie, napędza już ogromne zasięgi dla jej rodziców.„Konwalie” przez 10 dni nabiły ponad milion wyświetleń. Jak zaznaczają fani, Wersow służy ciąża i świetnie, że dalej pracuje. - Oglądam Wersow od prawie samego początku jej kariery. Gdy się dowiedziałam, że jest w ciąży to się bardzo uwierzyłam, ale też myślałam, że na jakiś czas wstrzyma działalność. Ona dalej nagrywała i pokazuje, że można być pod koniec ciąży i dalej pracować! - opowiada Klaudia.

Podobne komentarze można znaleźć na Twitterze, jednak jak się okazuje, fani znaleźli pewną hipokryzję.

Wersow - „To jest piosenka do naszego dziecka”

Wersow pracuje w ciąży. Fani się kłócą o ciężarne kobiety

Jak zauważyła jedna z Twitterowiczek, gdy Wersow pokazuje, że pracuje w ciąży, to cały Twitter tym się zachwyca, bo jest w takim stanie itp. Jednak jak zwykłe kobiety dalej pracują, to słyszą, że to ich obowiązek. Dla SE wypowiedziała się jedna z Twitterowiczek. - Jak byłam w ciąży i napisałam na Twitterze, że normalnie pracuję w 7 miesiącu, to rzucili się do mnie, że nie mam czym się chwalić, bo ciąża to nie choroba. Wiele osób zapomina, że ten stan każda kobieta znosi inaczej. Wersow czuje się dobrze i chwała jej za to. Natomiast te same osoby, które chwalą Weronikę, krytykują inne ciężarne - powiedziała Alicja.

A Wy jak myślicie? Stan Weroniki wywoła ogólnopolską dyskusję?

Sonda
Jakie wg Was imię dla córeczki wybrali Wersow i Friz ?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany