Wielka radość Karoliny Ferenstein-Kraśko. "Super dzielne te moje chłopaki"

2022-01-29 10:29
Karolina Ferenstein
Autor: Paweł Kicowski/SUPER EXPRESS Karolina Ferenstein

Karolina Ferenstein-Kraśko od wielu lat prowadzi prowadzi w Gałkowie stadninę koni. Co wraz z mężem, Piotrem Kraśko urządzają Wielki Bieg Św. Huberta w Stadninie Koni, który przyciąga tłumy gwiazd. Konie to wielka pasja Karoliny, bez której kobieta nie wyobraża sobie życia. W swoim najnowszym wpisie na Facebook'u żona Piotra Kraśki pochwaliła się pierwszym, tegorocznym sukcesem. Jej ukochane "dzieci" wygrały ważne zawody.

Konie to wielka pasja i miłość Karoliny Ferenstein-Kraśko. Kobieta od lat prowadzi w Gałkowie stadninę koni, którą założyli jeszcze jej rodzice. To właśnie oni zarazili Karolinę niesłabnącą pasją i cierpliwością do tych szlachetnych zwierząt. Co roku w stadninie organizowany jest Wielki Bieg Św. Huberta w Stadninie Koni, który przyciąga tłumy gwiazd i jest jednym z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu miłośników jeździectwa. Na swoim profilu na Instagramie żona Piotra Kraśku publikuje zdjęcia z konnych przejażdżek i pokazuje jak wygląda jej praca. - Taki sympatyczny i futrzasty środek lokomocji sprawdza się w każdych warunkach nie potrzeba zimowych opon, ceny paliwa nam nie straszne i żadna nawet najbardziej ośnieżona droga !!! Dziękuje Emi 🐴 za tę cudowną wyprawę! - pisze w jednym z postów na Insttagramie. 

Zobacz również: Maciej Orłoś słono płaci za rozstanie z żona. Wysokie alimenty na dzieci i nie tylko

Tym razem Karolina Ferenstein-Kraśko postanowiła się jednak pochwalić - pierwszym w tym roku "jeździeckim" sukcesem koni z jej stajni. - Co za początek sezonu 2022 🙈😃🏆🥇 Super dzielne te moje chłopaki ♥️🙏 Tym razem Lusio i Borsalino ZWYCIĘŻAJĄ na pierwszych w tym sezonie HZO-B,DiM - Kwalifikacja CSIO Young StarsSOPOT ⭐️💥 A my znowu na zawodach i znowu w Sopocie !!! - podpisała zdjęcie ze zwycięskiego konkursu. 

Żona ministra PiS ATAKUJE rząd!;ll Marianna Schreiber: Mam tego dość
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE