Wygrał milion w Milionerach. Co za pytanie na koniec!

2021-09-24 8:49
Milionerzy. Jacek Iwaszko wygrał MILION!
Autor: Milionerzy/Player.pl Milionerzy. Jacek Iwaszko wygrał MILION!

Coś się święciło! Od wczoraj w mediach społecznościowych teleturnieju "Milionerzy" pojawiały się posty wskazujące na szansę na kolejny milion. Uczestnik rozpoczął swoją grę w 470. odcinku od pytania wartego 125 tys. złotych. Jacek miał do dyspozycji wszystkie koła ratunkowe. Jak mu poszło? Tak brzmiało pytanie warte MILION ZŁOTYCH! Jacek Iwaszko znał na nie odpowiedź! Kiedy rozpoczęło się drugie tysiąclecie?

Uczestnik 470. odcinka "Milionerów" kontynuował rozgrywkę! Jako pierwsze usłyszał pytanie warte 125 tys. złotych. Dużą przewagę dawało mu zatrzymanie kół ratunkowych aż do najwięcej wartych pytań. Dzięki takiemu podejściu do rozgrywki, uczestnik miał większą szansę na wygranie miliona. Pytania na wysokim poziomie w większości są trudne, a co za tym idzie, użycie koła staje się konieczne, by grać dalej.

Jacek usłyszał pytanie za MILION ZŁOTYCH! Niestety, podczas próby odpowiedzenia na trzy pozostałe pytania wykorzystał już wszystkie dostępne koła. Jak brzmiało to najważniejsze pytanie?

Kiedy rozpoczęło się drugie tysiąclecie?

A. 1 stycznia 1000 r.

B. 1 stycznia 1001 r.

C. 1 stycznia 2000 r.

D. 1 stycznia 2001 r.

- To wiedza z podstawówki - zaczął uczestnik. Jacek nie pamiętał jednak, z jakiego przedmiotu! Postawił na odpowiedź B, która była poprawna! MAMY KOLEJNEGO MILIONERA!!!

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

FB milionerzy
Autor: GRAFIKA SE Beata Rozpędska FB milionerzy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE