Top Model 10: Metamorfozy uczestników. "Jak mogliście ją tak oszpecić" [Galeria]

2021-09-23 6:30
Top Model 10: Metamorfozy uczestników. Jak mogliście ją tak oszpecić [Galeria]
Autor: Instagram Top Model 10: Metamorfozy uczestników. "Jak mogliście ją tak oszpecić" [Galeria]

Metamorfoza uczestników "Top Model" to jeden z najbardziej emocjonalnych momentów. W każdej edycji zmiany przyjmowane są przez finalistów w bardzo różny, często skrajny, sposób. W tym sezonie nie zabrakło metamorfoz, które zszokowały uczestników "Top Model 10". Zapraszamy do obejrzenia przygotowanej przez redakcję SE.pl galerii ze zdjęciami metamorfoz w "Top Model". Łzy i lament na antenie. Słusznie?

W 10. edycji "Top Model" widzowie poznali już wszystkich finalistów. Uczestnicy zamieszkali w Domu Modelek i Modeli, a także zmierzyli się z pierwszymi wyzwaniami. Pokaz Roberta Kupisza poprzedził dramatyczny wypadek jednej z uczestniczek. Nicole z trudem wzięła udział w dalszych zadaniach. Pomimo bólu, udało jej się uzyskać tytuł najlepszej na pokazie! Jednak najważniejszym elementem tego odcinka "Top Model 10" były metamorfozy uczestników. Nie zabrakło radykalnych cięć, odważnych blondów, ale także bardzo dyskretnych zmian. Zobaczcie, jak teraz wyglądają uczestnicy "Top Model 10"! Zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii. Podobają wam się nowe wizerunki uczestników?

"Wyglądam jak chłopak, jak wędkarz"

Jedna z uczestniczek, Olga przeszła chyba najbardziej drastyczną zmianę. Z jej długich włosów, fryzjer zrobił coś totalnie innego. Nikt nie mógł uwierzyć, że dziewczyna godzi się na taki krok. Uczestniczka została ostrzyżona "na chłopaka". Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał. Mimo entuzjazmu na samym początku, dopiero później do Olgi dotarło, że włosy nie odrosną tak szybko. Polały się łzy i padły mocne słowa: - Nigdy nie sądziłam, że będzie to dla mnie tak ważne. Wyglądam staro, jak chłopak, jak wędkarz.

W sieci padło mnóstwo nieprzychylnych komentarzy: 

O nie😭 a taka piękna dziewczyna z niej była.. - napisała Ania Wendzikowska

- Przesada. I ma rację, postarzają ją.

- Co wy jej zrobiliście?!?!?! Jak mogliście ją tak oszpecić.. Takie ładne włosy miała.

- Dramat

- Biedna...

Zobaczcie naszą galerię: Top Model 10. Metamorfozy uczestników

Sonda
Podobają wam się nowe wizerunki uczestników "Top Model"?
Koszmarna wpadka na planie „BrzydUla 2”. TVN naprawdę to wyemitował?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE