Dramat na planie "Top Model". Przez wyzwanie Sokołowskiej pojawili się medycy!

2021-09-22 22:49
Top Model 10. Katarzyna Sokołowska. Nicole Akonchong
Autor: AKPA/Top Model Player.pl Top Model 10. Katarzyna Sokołowska. Nicole Akonchong

Katarzyna Sokołowska to jurorka programu "Top Model", która przede wszystkim zajmuje się szkoleniem uczestników w perfekcyjnym poruszaniu się po wybiegu. Już w pierwszym odcinku pocastingowym, finaliści "Top Model 10" musieli zmierzyć się z przygotowanym przez reżyserkę pokazów mody wyzwaniem. Jedna z uczestniczek popełniła błąd! To ją może słono kosztować.

W jesiennej ramówce nie mogło zabraknąć modowego show stacji TVN! "Top Model 10" nabiera rozpędu. Znamy już finalistów nowego sezonu (poznajcie ich TUTAJ), którzy wprowadzili się do wymarzonego Domu Modelek i Modeli. Pierwszy dzień przywitał ich z przytupem. Uczestnicy zostali poddani metamorfozom. Ten moment programu "Top Model" charakteryzuje się wielkimi dramatami, hektolitrami wylanych łez, rzadko kiedy - euforią. Dla uczestników drastyczna zmiana fryzur najczęściej jest traumatycznym doświadczeniem. Jak już udało im się przetrwać, przyszedł czas na pierwsze wyzwanie. Zaprezentowaniem zadania zajęła się Katarzyna Sokołowska. To, co musieli zrobić uczestnicy "Top Model 10" okazało się mieć opłakane skutki!

SPRAWDŹ: Top Model 10: Marianna Schreiber musiała rozebrać się przed kamerami. Nie podobały jej się przebieranki [ZAPIS RELACJI]

Uczestniczka popełniła błąd na równoważni!

Zadaniem uczestników było przejście po przygotowanym przez produkcje torze przeszkód. Jako pierwsza zaprezentowała to Kasia Sokołowska. Jednym z elementów wyzwania okazał się spacer po równoważni. Nawet panom, którzy mieli na sobie płaskie buty, ten fragment sprawił nie lada problem. Panie natomiast dzielnie pokonywały kolejne przeszkody - odziane oczywiście w buty na wysokich obcasach. Równoważnia okazała się elementem zabójczym dla jednej z uczestniczek! Nicole straciła równowagę i upadła na wykręconą stopę. Nie wyglądało to przyjemnie! - Bardzo przykro mi się zrobiło, bo myślałam, że okej, odchodzę z programu - przyznała Nicole'a. Na szczęście, kostka nie była mocno skręcona i uczestniczka kontynuowała walkę o wygraną. Zwieńczeniem zadania był udział w pokazie Roberta Kupisza! Nicole była w nim najlepsze. - Bardzo podobała mi się twoja naturalność i energia - przyznał projektant. Pomimo bólu, uczestniczka dała radę.

Sonda
Czy równoważnia była dobrym pomysłem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE