Wielkanocne zmiany! Widzowie nie zobaczą swoich ulubionych programów

i

Autor: Facebook @Sanatorium miłości TVP/@Nasz Nowy Dom/@Twoja twarz brzmi znajomo Wielkanocne zmiany! Widzowie nie zobaczą swoich ulubionych programów

Wielkanocne zmiany! Widzowie nie zobaczą swoich ulubionych programów [LISTA]

2022-04-15 14:33

Świąteczne zmiany w programie telewizyjnym! Widzowie nie zobaczą swoich ulubionych programów. Roszady dotyczą zarówno stacji TVP, jak i Telewizji Polsat. Czego nie obejrzymy w Święta Wielkanocne? Sprawdź harmonogram na najbliższe dni - 15-18 kwietnia.

Choć w większości polskich domów trwają właśnie przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy, część z nas miała w planach zrobić sobie przerwę na ulubione programy! Niestety, widzów czeka spore rozczarowanie. Na antenach największych stacji zabraknie telewizyjnych hitów. Wszystko przez święta! Ale nie tylko. Pierwsze zmiany wprowadzono już w Wielki Czwartek, 14 kwietnia. Na antenie Polsatu zabrakło show "Nasz Nowy Dom". W tym czasie wyemitowano charytatywny mecz ukraińskiego Szachtara Donieck z Lechią Gdańsk. To nie spodobało się widzom, którzy w negatywny sposób skomentowali decyzję stacji! Jak się okazuje, to nie jedyne zmiany, które przygotowali dla widzów najwięksi nadawcy. Sprawdź, czego nie obejrzysz w święta! Prezentujemy listę programów, których emisję przeniesiono na inne dni. Będziecie zaskoczeni!

SPRAWDŹ: Gwiazda "Na Wspólnej" ma obsesję na punkcie własnego ciała! Czym się to objawia?

Dalsza część artykułu poniżej

Marta Manowska i Robert Bodzianny - pierwsze spotkanie w "Rolnik szuka żony"

Sanatorium miłość, Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kiedy oglądać? [LISTA]

Z powodu przypadających w dniach 15-18 kwietnia 2022 r. świąt Wielkiej Nocy, na antenach największych stacji dokonano zmian w harmonogramach. Poniżej prezentujemy listę programów, których emisję przeniesiono na inny dzień.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - 7. odcinek show nie zostanie wyemitowany w piątek, 15 kwietnia. Widzowie zobaczą go dopiero tydzień później - 22 kwietnia, jak zwykle o 20:00.

Sanatorium miłości - emisja kolejnego odcinka przygód seniorów również została przeniesiona. Zamiast w niedzielę, 17 kwietnia, fani programu zobaczą nowy odcinek w Poniedziałek Wielkanocny - 18 kwietnia - o 21:15. Tylko na TVP1!

Program TV - sobota, 16 kwietnia. The Voice Kids i Mask Singer - kiedy?

Jak się okazuje, decyzje o zmianie emisji nie dotyczą wszystkich programów rozrywkowych nadawanych na antenie TVP, TVN czy Polsatu. W Wielką Sobotę widzowie nie będę musieli szukać sobie innego zajęcia. Zarówno "The Voice Kids" na TVP2, jak i "Mask Singer" na TVN wyemitowane zostaną o stałych godzinach.

Sonda
Szykujesz się już do Wielkanocy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE