Wielki powrót do "Pytania na śniadanie". Znacie ją doskonale! Plotkowano, że będzie nową prowadzącą

2024-04-17 19:30

To już pewne. Do programu "Pytanie na śniadanie" dołącza kolejna gwiazda. Nową reporterką porannego show została prezenterka, która pracowała w nim dokładnie siedem lat temu. Widzowie doskonale znają ją także z anteny TVN czy stacjach muzycznych - MTV i 4fun.tv. Sprawdźcie, kto dołącza do ekipy śniadaniówki "Pytanie na śniadanie".

Katarzyna Burzyńska w "Pytanie na śniadanie"

Katarzyna Burzyńska jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich prezenterek. Rudowłosa, o szerokim uśmiechu nie raz bawiła widzów do łez. Największą sławę zdobyła jako prezenterka stacji muzycznych takich jak MTV. W ostatnich latach przeprowadzała wywiady o macierzyństwie dla portalu Anny Lewandowskiej. Dziś z dumą ogłosiła, że po długich 7 latach wraca do Telewizji Polskiej. Katarzyna Burzyńska dostała pracę w programie "Pytanie na śniadanie".

NIE PRZEGAP: Ida Nowakowska mówi o zwolnieniu z "Pytania na śniadanie" i wbija szpilę nowej szefowej! "Poczułam się dyskryminowana"

"Kiedy przyjechałam po raz pierwszy z moich rodzinnych Dobroszyc do Warszawy (na wycieczkę szkolną z moim liceum), mając wolny czas między zwiedzaniem Łazienek, a spektaklem „Miss Saigon” w Teatrze Buffo, chciałam jechać na Woronicza, czatować pod budynkami, spotkać KOGOŚ i zostać odkrytą, albo - w najgorszym razie - zobaczyć Grażynę Torbicką albo Wojciecha Manna na żywo" - zaczęła swój wpis na Instagramie Katarzyna Burzyńska. "Nie udało się. Choć nie ograniczała mnie wyobraźnia, ograniczył mnie czas i Pani od polskiego (zresztą ona ograniczała mnie notorycznie, oceniając moje wypracowania na jedynki i dwóje, twierdząc, że „mój styl pisania jest nonszalancki”. Później jeden z moich pierwszych opublikowanych felietonów zadedykuję jej, przyznając jej rację" - zażartowała dziennikarka.

Katarzyna Burzyńska opisała pokrótce swoją historię zawodową.

"4 lata po moim nieudanych szturmie na Telewizję Polską zaczęłam pracę w MTV, 5 lat później- w TVP. Dziś, grubo po ponad 7 latach, wracam do Telewizji publicznej. Bo wreszcie w zgodzie ze sobą mogę. Bo bardzo chcę. Bo ubóstwiam tę robotę! Do zobaczenia jutro w @pytanienasniadanie!" - napisała. 

Jak dowiedział się "Super Express", Katarzyna Burzyńska ma zostać nową reporterką programu. Z kamerą odwiedzi różne ciekawe miejsca i zda z nich relację na antenie TVP2. Życzymy powodzenia. Ten uśmiech warto oglądać na antenie.

Zobaczcie w naszej galerii, jak przez lata prezentowała się Katarzyna Burzyńska.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki