Rafał Maślak trafił do szpitala. Nie wygląda to najlepiej

i

Autor: AKPA Rafał Maślak trafił do szpitala. Nie wygląda to najlepiej

Marzenie się spełniło!

Wielkie zmiany w życiu Rafała Maślaka. Pochwalił się tym w mediach społecznościowych. Posypały się gratulacje!

2023-06-01 19:33

Rafał Maślak (34l.) to jeden z najbardziej popularnych fotomodeli w Polsce. Teraz czekają go wielkie zmiany w życiu. Informacją pochwalił się na swoim Instagramie. Pod postem posypały się gratulacje - w tym od gwiazd polskiego show-biznesu! Zobaczcie o co chodzi!

Rafał Maślak zyskał ogromną popularność w polskim show-biznesie w 2014 roku, gdy został pierwszym Misterem Polski. Kilka lat później mężczyzna ożenił się z Kamilą Nicpoń. Małżeństwo doczekała się razem dwójki dzieci, 4-letniego Maksymiliana oraz 2-letniej Michaliny. Teraz rodzinę czeka wielka zmiana. Gwiazdor zdradził szczegóły na swoich mediach społecznościowych. Fani pospieszyli z gratulacjami!

Rafał Maślak ogłosił radosną wiadomość! Przed jego rodziną wielka zmiana

Rafał Maślak kupił nowy dom. Opublikował on ostatnio na Instagramie post, w którym to pochwalił się nową nieruchomością. Dom rodziny Maślaków to piętrowa nieruchomość z dużymi oknami i garażem.

- Spełniło się jedno z naszych największych marzeń! Kupiliśmy dom z wymarzoną działką. Już to widzę…Dzieciaki bawiące się w ogrodzie, Ja przy grillu, Kamila opalająca się na leżaku. Oooo tak! Tylko kto będzie kosił trawę? - napisał w pod zdjęciem.

Pod postem nie mogło zabraknąć gratulacji od fanów, ale także od gwiazd polskiego show-biznesu. Gratulacje złożyli między innymi: Kasia Dziurska, Jan Dąbrowski czy popularna influencerka Żaklina Ta Dinh.

- Gratulacje. - napisała Katarzyna Dziurska.

- Brawo - Jan Dąbrowski, popularny Youtuber.

A Wy? Co sadzicie o tej nieruchomości? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Zobacz poniższą galerię: Rafał Maślak przeszczepił włosy! Aż nam odebrało mowę. "Płakałem jak dziecko

Wielkie oszustwo w Barwach szczęścia. Rafał Maślak pokazał jak robią wszystkich w konia - WIDEO
Sonda
Co sądzisz o tej nieruchomości?