Winslet miała w domu automat telefoniczny

2009-02-06 19:05

Kate Winslet (34 l.) w swojej młodości nie mogła swobodnie korzystać z telefonu i rozmawiać do woli. Jej ojciec zainstalował w domu zamiast zwykłego aparatu - telefoniczny automat na monety!

Kate nie mogła korzystać z telefonu i plotkować po nocach z koleżankami. Aktorka przyznała się, że jej ojciec Roger był bardzo opiekuńczy wobec dzieci i chronił Kate oraz jej dwie siostry przed chłopakami i romansowaniem przez telefon.

- Ojciec obawiał się, że będziemy ciągle wisieć na telefonie, więc zainstalował w domu aparat na monety. Czasami podnosił słuchawkę w innym pokoju i na złość cmokał do niej, podczas moich rozmów z chłopakami. Dobrze pamiętam te czasy, kiedy rozpaczliwie prosiłam chłopaka, by nie zrywał ze mną przez telefon, bo muszę znaleźć monetę do kontynuacji tej rozmowy - wspomina Winslet.

Kate przy tej okazji stała się przynajmniej oszczędna i potrafi teraz zadbać o stan swojego portfela. Gdy tylko gwiazda chciała zatelefonować, musiała przecież płacić za rozmowy z własnej kieszeni, więc pomysł ojca w gruncie rzeczy, wcale nie był taki zły.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają