Jego nieślubne dzieci ZNIKAJĄ BEZ ŚLADU! Skandale i kochanki Władimira Putina!

2022-02-24 14:19

Władimir Putin pilnie strzeże swojej prywatności, a wszelkie przecieki o jego życiu duszone są niemalże w zarodku. O prezydencie Rosji krąży mnóstwo plotek, trudno jednak powiedzieć, które są prawdziwe. Putin ma na swoim koncie liczne romanse, a doniesienia o jego nieślubnych dzieciach co i rusz rozgrzewają zagraniczną prasę. Sensacji dodaje fakt, że tuż po medialnym debiucie, znikają bez śladu w tajemniczych okolicznościach. Poznajcie szczegóły.

Skandale z kochankami Władimira Putina! Jego nieślubne dzieci ZNIKAJĄ BEZ ŚLADU!

i

Autor: AP Skandale z kochankami Władimira Putina! Jego nieślubne dzieci ZNIKAJĄ BEZ ŚLADU!

Władimir Putin przez 31 lat był mężem Ludmiły, z którą wspólnie wychował dwie dorosłe dziś córki: Marię i Katerinę. Z biografii rosyjskiego dyktatora "W. Putin. Droga do władzy" dowiadujemy się, że wyjątkowo podle traktował matkę swoich córek. Nigdy nie pomagał jej w domu, a w towarzystwie uciszał lub ignorował. O życzeniach czy prezencie chociażby z okazji rocznicy ślubu mogła zapomnieć. W 2014 roku zostawił ją dla kochanki, ale o romansach prezydenta Rosji mówiło się od lat.

ZOBACZ: Wojna na Ukrainie. Ukraińcy zestrzelili rosyjski helikopter, wzięli jeńców. WIDEO [RELACJA NA ŻYWO]

Jednym z najgłośniejszych był ten ze Swietłaną Kriwonogich w latach 90'. Żadne z nich nigdy nie potwierdziło swojej relacji, ale plotki o tym, co ich łączyło do dziś są żywe, bo... owocem tego związku jest córka Luiza. Dziennikarze bardzo długo zajmowali się tym tematem i próbowali dociec prawdy. Udało się im ustalić, że Putin zabezpieczył przyszłość kochanki i nieślubnego dziecka. Podarował im luksusowy apartament, akcje bankowe, kurort narciarski i sporo innych nieruchomości.

Dziennikarze dotarli do Luizy (naprawdę nazywała się Elizawieta Kriwonogich), która była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. A przynajmniej do momentu, kiedy nie pochwaliła się zdjęciami z luksusowej rezydencji w Monte Carlo, którą podarował jej matce Władimir Putin. Wartość apartamentu  szacuje się na około 4 miliony dolarów. Po wielkim poruszeniu mediów, nastolatka nagle zniknęła z sieci i wykasowała wszystkie wpisy, na których była widoczna jej twarz lub mieszkanie. Zdaniem wielu, to sprawka Władimira Putina, który uciszył córkę w obawie, że ta zdradzi niewygodną prawdę.

ZOBACZ: Wojna na Ukrainie. Wielki popłoch na kolei. Wszystkie bilety do Polski wyprzedane

I choć kochanek w życiu dyktatora było znacznie więcej, to jedną z najpopularniejszych jest gimnastyczka Alina Kabajewa, dla której rozwiódł się z żoną. Jeden z rosyjskich polityków donosił na Twitterze, że wzięli potajemny ślub w małym miasteczku Wałdaj na północnym wschodzie Rosji. Ani Władimir ani Alina nigdy nie potwierdzili tych informacji. Po spotkaniu prezydenta z ministrem obrony Egiptu zawrzało, bo ludzie zauważyli obrączkę na jego palcu, co uchwycili na zdjęciach czujni fotoreporterzy. Putin zorientował się i szybko ściągnął ją z palca, a fotografie wycofano ze wszystkich serwisów agencyjnych. Z kolei Alina błysnęła obrączką podczas spotkania z młodzieżą niedaleko Soczi. 

Od dłuższego czasu media donoszą, że Kabajewa urodziła Putinowi troje dzieci: córkę i dwóch synów. Żadne z nich nigdy nie potwierdziło, ani nie zaprzeczyło tym im informacjom i najpewniej nigdy nie dowiemy się, jaka jest prawda. Życie prywatne prezydenta Rosji owiane jest wielką tajemnicą, a wszelkie próby ingerowania w nie są skutecznie wyciszane. Zobacz niżej zdjęcie nieślubnej córki Władimira Putina, która zniknęła bez śladu. Wygląda, jak skóra zdjęcia z ojca!

ZOBACZ: Wojna na Ukrainie. Czy Polska jest bezpieczna? Były szef MSWiA: "Putin się już nie zatrzyma"

Galeria powyżej: Władimir Putin. Majątek prezydenta Rosji

Sonda
Czy boisz się, że Rosja zaatakuje Polskę?