Skandale z kochankami Władimira Putina! Jego nieślubne dzieci ZNIKAJĄ BEZ ŚLADU!

i

Autor: AP Skandale z kochankami Władimira Putina! Jego nieślubne dzieci ZNIKAJĄ BEZ ŚLADU!

Jego nieślubne dzieci ZNIKAJĄ BEZ ŚLADU! Skandale i kochanki Władimira Putina!

2022-02-24 14:19

Władimir Putin pilnie strzeże swojej prywatności, a wszelkie przecieki o jego życiu duszone są niemalże w zarodku. O prezydencie Rosji krąży mnóstwo plotek, trudno jednak powiedzieć, które są prawdziwe. Putin ma na swoim koncie liczne romanse, a doniesienia o jego nieślubnych dzieciach co i rusz rozgrzewają zagraniczną prasę. Sensacji dodaje fakt, że tuż po medialnym debiucie, znikają bez śladu w tajemniczych okolicznościach. Poznajcie szczegóły.

Władimir Putin przez 31 lat był mężem Ludmiły, z którą wspólnie wychował dwie dorosłe dziś córki: Marię i Katerinę. Z biografii rosyjskiego dyktatora "W. Putin. Droga do władzy" dowiadujemy się, że wyjątkowo podle traktował matkę swoich córek. Nigdy nie pomagał jej w domu, a w towarzystwie uciszał lub ignorował. O życzeniach czy prezencie chociażby z okazji rocznicy ślubu mogła zapomnieć. W 2014 roku zostawił ją dla kochanki, ale o romansach prezydenta Rosji mówiło się od lat.

ZOBACZ: Wojna na Ukrainie. Ukraińcy zestrzelili rosyjski helikopter, wzięli jeńców. WIDEO [RELACJA NA ŻYWO]

Jednym z najgłośniejszych był ten ze Swietłaną Kriwonogich w latach 90'. Żadne z nich nigdy nie potwierdziło swojej relacji, ale plotki o tym, co ich łączyło do dziś są żywe, bo... owocem tego związku jest córka Luiza. Dziennikarze bardzo długo zajmowali się tym tematem i próbowali dociec prawdy. Udało się im ustalić, że Putin zabezpieczył przyszłość kochanki i nieślubnego dziecka. Podarował im luksusowy apartament, akcje bankowe, kurort narciarski i sporo innych nieruchomości.

Dziennikarze dotarli do Luizy (naprawdę nazywała się Elizawieta Kriwonogich), która była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. A przynajmniej do momentu, kiedy nie pochwaliła się zdjęciami z luksusowej rezydencji w Monte Carlo, którą podarował jej matce Władimir Putin. Wartość apartamentu  szacuje się na około 4 miliony dolarów. Po wielkim poruszeniu mediów, nastolatka nagle zniknęła z sieci i wykasowała wszystkie wpisy, na których była widoczna jej twarz lub mieszkanie. Zdaniem wielu, to sprawka Władimira Putina, który uciszył córkę w obawie, że ta zdradzi niewygodną prawdę.

ZOBACZ: Wojna na Ukrainie. Wielki popłoch na kolei. Wszystkie bilety do Polski wyprzedane

I choć kochanek w życiu dyktatora było znacznie więcej, to jedną z najpopularniejszych jest gimnastyczka Alina Kabajewa, dla której rozwiódł się z żoną. Jeden z rosyjskich polityków donosił na Twitterze, że wzięli potajemny ślub w małym miasteczku Wałdaj na północnym wschodzie Rosji. Ani Władimir ani Alina nigdy nie potwierdzili tych informacji. Po spotkaniu prezydenta z ministrem obrony Egiptu zawrzało, bo ludzie zauważyli obrączkę na jego palcu, co uchwycili na zdjęciach czujni fotoreporterzy. Putin zorientował się i szybko ściągnął ją z palca, a fotografie wycofano ze wszystkich serwisów agencyjnych. Z kolei Alina błysnęła obrączką podczas spotkania z młodzieżą niedaleko Soczi. 

Od dłuższego czasu media donoszą, że Kabajewa urodziła Putinowi troje dzieci: córkę i dwóch synów. Żadne z nich nigdy nie potwierdziło, ani nie zaprzeczyło tym im informacjom i najpewniej nigdy nie dowiemy się, jaka jest prawda. Życie prywatne prezydenta Rosji owiane jest wielką tajemnicą, a wszelkie próby ingerowania w nie są skutecznie wyciszane. Zobacz niżej zdjęcie nieślubnej córki Władimira Putina, która zniknęła bez śladu. Wygląda, jak skóra zdjęcia z ojca!

ZOBACZ: Wojna na Ukrainie. Czy Polska jest bezpieczna? Były szef MSWiA: "Putin się już nie zatrzyma"

Galeria powyżej: Władimir Putin. Majątek prezydenta Rosji

Sonda
Czy boisz się, że Rosja zaatakuje Polskę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE