Przemysław Borkowski

i

Autor: AKPA / Piętka Mieszko

Zdjęcia zniszczonego domu druzgocące!

Włamanie do domu gwiazdy Kabaretu Moralnego Niepokoju! Pokazał dowody

2023-01-03 7:00

Przemysław Borkowski (49 l.) poinformował o przykrym zdarzeniu, jakie miało miejsce w jego domu. Gwiazdor Kabaretu Moralnego Niepokoju zastał pewnego piątku swoje mieszkanie w, delikatnie mówiąc, naruszonym zdanie. Wszystko było przewrócone do góry nogami. "Mieliśmy włamanie" - napisał.

Grudzień to miesiąc, kiedy każdy skupia się na przygotowaniach do świąt, robiąc zakupy spożywcze, szukając prezentów w galeriach handlowych, czy po prostu rozjeżdżając się w rodzinne strony. Właśnie w tym okresie dochodzi do największej liczby kradzieży oraz włamań. Niestety, przekonał się o tym również Przemysław Borkowski, który poinformował na Instagramie, kiedy doszło do koszmarnej w skutkach sytuacji. Wszystko działo się w przeddzień Wigilii. 

Włamanie do domu gwiazdy Kabaretu Moralnego Niepokoju! Pokazał dowody

Przemysław Borkowski znany jest szerszej publiczności dzięki występom w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Nikogo nie powinno dziwić więc, że na Instagramie śledzi go wielu fanów. Właśnie tam poinformował o włamaniu. 

- Taki to uroczy widok zastałem w piątek wieczorem, po powrocie do domu. Mieliśmy włamanie. Zadzwoniłem oczywiście na policję, przyjechała ekipa techników i oto nagle wszystkie te czynności, o których dotychczas pisałem w swoich książkach, odbyły się w naszym mieszkaniu. Przedziwne uczucie. Pomieszanie przygnębienia, wkur*u i mimo wszystko ekscytacji - czytamy na jego instagramowym koncie.

Pisząc o książkach, artysta miał na myśli swoje kryminały, tj. "Wieża strachu" czy "Rytuał łowcy". I choć zdjęcia mieszkania i tego, w jakim stanie zostawili go włamywacze, przeraża, mamy nadzieję, że służbom uda się ich odnaleźć, a kabareciarz być może zainwestuje w lepszą ochronę swoich dóbr.

Jesteście w szoku? Co byście zrobili na jego miejscu?

Sonda
Czy złodzieje powinni być karani surowiej?
Nasi Partnerzy polecają