Wnuk Daniela Olbrychskiego w Mam Talent! Jak mu poszło?

2021-09-25 21:48
Daniel Olbrychski
Autor: SE

Antonii Olbrychski, syn Rafała Olbrychskiego wystąpił w najnowszej edycji "Mam Talent". Mężczyzna w talent show wziął udział jako jeden z członków Akademii Szermierzy. Internauci już od rana trzymali kciuki, a występ grupy niezwykle przypadł im do gustu, porównali go między innymi do wiedźminów i "Gwiezdnych wojen". Sprawdź, jak poradził sobie Antek Olbrychski w "Mam Talent", czy udało się przekonać wszystkich jurorów?

Wnuk Daniela Olbrychskiego w "Mam Talent".  Co tam się wydarzyło

Antoni Olbrychski jest synem Rafała Olbrychskiego. W marcu ubiegłego roku jego brat Jakub popełnił samobójstwo. Jakub zaginął na początku. Jego rodzina powiadomiła policję. Niestety, znaleziono go martwego w lesie w miejscowości Celestynów, około kilometra od drogi krajowej nr 50. – Jesteśmy już po rozpoznaniu. Ciało mojego brata odnaleziono w Otwocku i nie wiemy, jak się tam znalazł. Mama jest ze mną w stałym kontakcie, poruszona całą sytuacją – tylko tyle mogę powiedzieć. To trudny czas dla całej rodziny i proszę o wyrozumiałość – mówił wtedy „Super Expressowi” Antek, jego brat. 

Sprawdź też: Tragedia ojca Joanny Opozdy. "Mięśnie zaczęły gnić, w końcu tu umrę"

W najnowszym odcinku "Mam Talent" Antek Olbrychski wystąpił wraz z Akademią Szermierzy. To grupa pasjonatów zajmująca się dawnymi europejskimi sztukami walki w połączeniu ze współczesnym sportem. Jak poradzili sobie oni na scenie "Mam Talent"? Zarówno internauci przed telewizorami, jak i jury programy byli jak najbardziej na tak.Choreografia jak z klasycznych Gwiezdnych Wojen 🤺🗡⚔ Szacun Panowie!!! 😁😉✌👍 - napisał na profilu Akademii Szermierzy na Facebook'u jeden z fanów. 

Antyterroryści rozbili gang handlarzy. Spektakularna akcja policji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE