The Voice of Poland 12: Kolejny trener zablokowany! Winą obarczono Edytę Górniak [ZAPIS RELACJI]

2021-09-25 22:00
The Voice of Poland 12. Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk, Tomson i Baron
Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP The Voice of Poland 12. Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk, Tomson i Baron

Ubywa miejsc w drużynach! W trzecim odcinku muzycznego show "The Voice of Poland 12" trenerzy muszą podejmować coraz ostrożniejsze decyzje. Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron przyjmują do drużyn tylko tych, którzy zrobią na nich piorunujące wrażenie! Zapraszamy na relację na żywo z Przesłuchań z województwa kujawsko-pomorskiego.

W dwunastej edycji "The Voice of Poland" nie zabraknie wielkich muzycznych odkryć! Trenerzy przemierzają Polskę wszerz i wzdłuż, by odnaleźć prawdziwe perełki. W tym sezonie w fotelu trenerskim zadebiutowała Sylwia Grzeszczak. Poza nią, widzowie mogą oglądać znane i lubiane twarze: Justynę Steczkowską, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona. Kogo przygarną do swoich drużyn w trzecim odcinku "The Voice of Poland 12"? Śledźcie relację na żywo z 25 września 2021 r. Punktualnie od 20:00!

SPRAWDŹ: Koledzy szczerze o Sylwii Grzeszczak: "Była wystraszona"!

21:45 Kto by pomyślał! Kolejną uczestniczką była Karolina Szczurowska, która ma za sobą już pewne muzyczne osiągnięcia. Nagrała piosenkę z uczestnikiem jednej z poprzednich edycji "The Voice of Poland" - Antkiem Smykiewiczem. Znacie utwór "Poranna"?

21:40 Justyna przywiozła ze sobą swój fanklub! Ma liczną rodzinę, która wspiera ją na każdym muzycznym kroku.

21:28 Dyskusja trwała w najlepsze! Każdy trener przekonywał, dlaczego Wiktor ma ich wybrać. W trakcie zablokowano również Barona i Tomsona!

21:22 Wiktor Zwierzyński zadedykował swój występ dwóm babciom, które wspierały go w decyzji o pójściu do programie. Chłopak wykonał utwór Eda Sheerana "Give me love". Jego występ zachwycił wszystkich trenerów. W trakcie rozmowy z Wiktorem okazało się, że ktoś zablokował Marka Piekarczyka! - Kto mnie zablokował?! - zapytał trener. Tomson i Baron zdecydowali się na ciekawy żart! - Zaraz będzie, że Edyta Górniak - stwierdzili.

21:10 Pierwsza wokalistka to zaledwie 21-letnia Ola, która śpiewa od podstawówki. - Dajesz swoim głosem dużo takiej wrażliwości. Straciłaś trochę gruntu pod nogami jak wy się odwróciliście - powiedziała Steczkowska, wskazując na Tomsona i Barona. - Trochę spostrzegawczości! - odpowiedzieli, pokazując, że ich fotel się nie świeci. Steczkowska nie zauważyła, że oprócz niej fotel odwrócił jedynie Piekarczyk!

21:06 W drugiej części dzisiejszego odcinka "The Voice of Poland" trenerzy wysłuchają talentów prosto z województwa świętokrzyskiego!

20:35 Sylwia Grzeszczak uległa prośbie widzów i zaśpiewała na scenie "The Voice"!

20:24 Kolejna uczestniczka zachwyciła jurorów na tyle, że odwróciły się aż trzy fotele. - Trafiłam jak ślepa kura w ziarno. Większość ludzi się musi popisywać, a ona nie - przyznał Piekarczyk, jednocześnie zabierając Annę sprzed nosa swoim koleżankom.

20:12 Swoim balladowym wykonaniem hitu zespołu Abba "The winner takes it all" Michalina wyjątkowo szybko skłoniła Steczkowską do odwrócenia fotela.

20:08 CO TO ZA GŁOS! Wiktor Kowalski nie tylko zachwycił trenerów swoim operowym wykonaniem, ale także - grą na puzonie. - Powiem ci tak, jesteś tak nietuzinkową postacią - przyznał Baron.

20:00 W pierwszej części trenerzy wysłuchają śmiałków z województwa kujawsko-pomorskiego.

The Voice of Poland 12. Skład drużyn

  • Justyna Steczkowska: Emilia Hamerlik, Marta Burdynowicz, Daniel Jodłowski, Paulina Ignac. Adrianna Owczarczyk i Paulina Szymlek, Wiktor Kowalski, Michalina Grzybowska, Aleksandra Pobiega, Karolina Mirek
  • Sylwia Grzeszczak: Veronika Moloshna, Igor Kowalski, Daniel Hawes, Małgorzata Chruściel, Jakub Nowak, Wiktor Zwierzyński
  • Marek Piekarczyk: Bartosz Madej, Karolina Charko i Piotr Lato, Kornelia Daszewska, Dorota Kaczmarek, Anna Hnatowicz-Cholewa, Wiktoria Bińczyk, Karolina Szczurowska
  • Baron i Tomson: Małgorzata Grancewicz, Paulina Gołębiowska, Klaudia Kerstan, Wiktor Dydula, Klaudia Borczyk, Elżbieta Łoboda, Julita Kaczyńska
Sonda
The Voice of Poland 12 - który trener najlepszy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE