Wstrząsające zdjęcia ze szpitala! Zdruzgotany Wojciech Mann potwierdza najgorsze!

2022-01-21 17:53
Wstrząsające zdjęcia ze szpitala! Zdruzgotany Wojciech Mann potwierdza najgorsze!
Autor: AKPA Wstrząsające zdjęcia ze szpitala! Zdruzgotany Wojciech Mann potwierdza najgorsze!

Wojciech Mann zamieścił w sieci niezwykle emocjonalny wpis, w którym odniósł się do tragedii Anny. Historia 30-latki walczącej o życie dogłębnie poruszyła całą Polskę. Wojciech Mann nie potrafił ukryć oburzenia faktem, że bliscy kobiety muszą organizować zbiórkę na jej leczenie i wskazał winnych tej sytuacji. Do sieci trafiły też rozdzierające serce zdjęcia ze szpitala...

Ostatnio w mediach jest głośno o dramacie Anny Tomczak, 30-latki walczącej z mukowiscydozą. Jej stan pogorszył się po tym, jak niedawno urodziła dziecko. Bliscy kobiety zorganizowali zbiórkę na jej leczenie. Dzięki dobroci ludzi udało się uzbierać całą kwotę. 

Wojciech Mann zobaczył Annę w telewizji i nie potrafił ukryć swojego oburzenia. Nie może zrozumieć dlaczego lek na mukowiscydozę nie jest w Polsce refundowany, zwłaszcza, że inne kraje dają taką możliwość swoim obywatelom. Dziennikarz zamieścił w sieci mocny wpis. 

NIE PRZEGAP: Gwiazda "Na dobre i na złe" w żałobie. "Serce nie jest w stanie tego objąć, umysł zrozumieć…"

- Permanentnie degradujące Polskę rządy nieudaczników i łajdaków, jak mantrę powtarzają, że ich naczelnym celem jest służenie obywatelom. Napotkałem w telewizji materiał, przedstawiający dziewczynę cierpiącą na mukowiscydozę. Żeby ratować jej życie potrzebny jest lek, którego miesięczny koszt oscyluje wokół 80 tysięcy złotych. Dodam, że w przeciwieństwie do większości krajów europy, w Polsce jest nierefundowany - pisze oburzony Wojciech Mann.

- Dzięki ofiarności lekarzy i zwykłych ludzi udało się zebrać sumę wystarczającą chorej na rok życia.

 Tymczasem dzienna suma wyrzucanych w błoto pieniędzy na zasądzone Polsce kary wystarczyłaby na 7 lat terapii. Jak to dobrze, że nasz rząd tak dba o swoich obywateli. Oby jak najkrócej - podsumował dziennikarz.

Tymczasem do sieci trafiły rozdzierające serce zdjęcia ze szpitala, które przedstawiają walczącą o życie Annę. Zobaczcie je niżej.

NIE PRZEGAP: Tragedia w domu gwiazdy "Świata według Kiepskich". Napił się mleka i zmarł!

Sonda
Czy leki w Polsce są za drogie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE