Katarzyna Skrzynecka Karolina Korwin-Piotrowska

i

Autor: Akpa

Starcie gwiazd

Wojna Karoliny Korwin-Piotrowskiej i Kasi Skrzyneckiej! "Ona ma ze mną problem"

2023-03-31 12:26

Nie ma końca wielkiej wojnie gwiazd! Karolina Korwin-Piotrowska i Katarzyna Skrzynecka już dawno temu zwarły się w boju. Teraz nadeszła kolej na odpowiedź Korwin-Piotrowskiej. Co odpowiedziała? Swojego czasu mąż Skrzyneckiej nazwał Korwin-Piotrowską "człowiekiem-potworem" i "czystym złem"...

Karolina Korwin-Piotrowska ostro o Katarzynie Skrzyneckiej. Wojna gwiazd trwa w najlepsze

Karolina Korwin-Piotrowska mniej więcej rok temu wydała książkę na temat mobbingu w polskich szkołach filmowych i teatralnych, narażając się na niezliczone kąśliwe komentarze osób z branży. Niektóre gwiazdy uważały, że znana z "Magla towarzyskiego" dziennikarka sama specjalizowała się w złośliwych komentarzach, więc nie ma prawa pouczać w tej kwestii innych. Część celebrytów posunęła się w krytyce Korwin-piotrowskiej naprawdę daleko. "Niewiarygodne, że człowiek-potwór bez jakiejkolwiek moralności niszczący moją żonę, rodzinę, dzieci, teraz wymyślił nowy sposób na zarabianie pieniędzy. Straszne, przerażające. Czyste zło! "- pisał Marcin Łopucki, mąż Katarzyny Skrzyneckiej.

"Z wyjątkową zajadłością przelewała swą patologiczną nienawiść do ludzi"

"Z wyjątkową zajadłością przelewała swą patologiczną nienawiść do ludzi" - wtórowała mu żona. "Pani Karolina jest osobą, która wiele lat żyła z hejtu, zarabiała pieniądze z artykułów i programów, w których obśmiewała ludzi, obrażała ich i ubliżała im. Nie ma takich pieniędzy w życiu, za które zgodziłabym się wykonywać takie zadania zawodowe, na które zdecydowała się pani Karolina, bo uważam, że jest to upadek jakiejkolwiek dobroci, moralności ludzkiej, etyki zawodowej" - mówiła Katarzyna Skrzynecka. Teraz Karolina Korwin-Piotrowska wróciła do tych kłótni. W Pudelek Podcast powiedziała Michałowi Dziedzicowi o Katarzynie Skrzyneckiej: "Nie interesują mnie jej opinie. Ma ze mną problem". Będzie odpowiedź "Skrzynki"?!

Sonda
Lubisz Karolinę Korwin-Piotrowską?

Te gwiazdy były w tym programie muzycznym. Komplet punktów zdobędą najlepsi! QUIZ

Pytanie 1 z 13
Sanah była na precastingach do programów ...
Katarzyna Skrzynecka: Każdej nocy wracam do domu nawet z dalekiej trasy
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają