Córka Skrzyneckiej już prawie przerosła znaną mamę! Nie uwierzycie, jak teraz wygląda

i

Autor: AKPA Córka Skrzyneckiej już prawie przerosła znaną mamę! Nie uwierzycie, jak teraz wygląda

Wyrasta na piękną kobietę!

Córka Skrzyneckiej już prawie przerosła znaną mamę! Nie uwierzycie, jak teraz wygląda

2023-02-17 14:15

Katarzyna Skrzynecka (52 l.) jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie chwali się w sieci zdjęciami ze swojego życia prywatnego. Częstym gościem na profilu aktorki jest jej córka. Alikia ma już 11 lat, a jej najnowsze zdjęcie wywołało wielkie poruszenie fanów aktorki. Dziewczynka jest już niemal tak wysoka, jak jej znana mama i wygląda na to, że niedługo ją przerośnie. W dodatku zaczyna wyrastać na przepiękną kobietę.

Katarzyna Skrzynecka bardzo długo starała się o dziecko. Dopiero po latach od narodzin Alikii przyznała, że wcześniej poroniła aż pięć razy.

– Późniejsze macierzyństwo często dotyczy osób, które miały wcześniej inne priorytety i cele. I po prostu nie miały czasu na bycie mamami. Dopiero w dojrzałym wieku mogły sobie w końcu na to pozwolić. U mnie było inaczej. Starałam się o to wcześniej, ale nie mogłam urodzić dziecka. Dopiero po kilku latach pod opieką specjalisty udało mi się w końcu zostać mamą - mówiła Skrzynecka w rozmowie z Faktem.

Dziś Alikia ma już 11 lat i jest prawdziwą dumą swoich rodziców, którzy chętnie chwalą się zdjęciami z nią w sieci. Rodzina wypoczywa właśnie na feriach w Alpach. Aktorka wrzuciła do sieci zdjęcia ze stoku narciarskiego i nie kryła swojego poruszenia faktem, że jej malutka córeczka tak szybko dorosła.

- Moje ukochane Słoneczko mnie już prawie przerosło. A jeszcze tak niedawno woziłam tutaj tę piccola bimbę w saneczkach z zimowym śpiworkiem … teraz trenuje do slalomu w grupie nastolatek – napisała rozczulona Skrzynecka.

Zobaczcie, jak teraz wygląda Alikia na zdjęciu niżej!

Martyna Wojciechowska wyznała Marcinowi Mellerowi, że jest control freakiem i... wyrzucili ją z przedszkola!

Co jeszcze zdradziła? POSŁUCHAJ najnowszego odcinka podcastu MELLINA!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają