Wolna Ola Szwed chce być symbolem seksu

2010-07-26 19:55

Jeszcze mniej więcej rok temu Ola Szwed (20 l.) zarzekała się, że rozbierane sesje jej nie interesują i chce zdobywać uznanie talentem, a nie ciałem. Teraz najwyraźniej zmieniły się jej priorytety, bo zapragnęła udowodnić sobie, że jest symbolem seksu.

Ola wielkie nadzieje wiąże z sesją dla "Playboya", która ukaże się już w sierpniu. Ma nadzieję, że w jej wyniku na dobrze zapamięta się w pamięci mężczyzn, jako symbol seksu. Często tak o niej się zresztą mówi, ale to właśnie rozkładówka w popularnym magazynie dla mężczyzn, ma być kropką nad i.

- Będzie mi bardzo miło, jeśli w sierpniu, gdy jeden z męskich magazynów wydrukuje moją rozbieraną sesję, okaże się, że mężczyźni naprawdę tak o mnie myślą - powiedziała Ola "Twojemu Imperium".

W tym samym wywiadzie Szwed potwierdziła również, że ponownie jest singielką. Jej związek z Robertem Stockingerem (20 l.) się zakończył.

- Jestem wolna. Wbrew temu co się mówi, rozstałam się z Robertem Stockingerem. Chociaż nadal przyjaźnimy się. Dlatego uważam, że on równiez będzie ciekawy tych moich roznegliżowanych zdjęć.

Czyżby Robert przez ten czas, gdy para się spotykała, nie miał okazji widzieć Oli nagiej?