Wolszczak zmienia front. Nie zgadniecie, co tym razem powiedziała o Wieniawie

2023-02-22 21:55

Julia Wieniawa (24 l.) i Grażyna Wolszczak (65 l.) nie pałają do siebie sympatią. Po tym jak gwiazda "Na Wspólnej" zasugerowała, że młodsza koleżanka po fachu mogła nieco gwiazdorzyć, Julka odpowiedziała na jej zaczepkę. Teraz Wolszczak ponownie wypowiedziała się o aktorce. Tym razem zmieniła front. Przecieramy oczy ze zdziwienia.

Grażyna Wolszczak i Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA(2)

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiego showbiznsu. Jest świetną aktorką ale i piosenkarką. Jak się okazuje znakomicie radzi sobie również na deskach teatru, m.in. w Garnizonie Sztuki prowadzonym przez Grażynę Wolszczak, gdzie zagrała jedną z głównych ról. Niestety gwiazda "Na Wspólnej" w styczniu zarzuciła młodszej koleżance, że ta początkowo nie chciała nawet przeczytać scenariusza sztuki, do której została zatrudniona. Podobno miała się obawiać próby wykorzystania jej popularności.

- Julia długo nie czytała scenariusza, mówiłam, żeby to zrobiła. Ona myślała, że chcemy wykorzystać jej popularność i dopiero jak przeczytała scenariusz, to powiedziała: "wow" - mówiła w jednym z wywiadów Wolszczak.

Wieniawa odpowiedziała Wolszczak

Wieniawa skomentowała słowa Wolszczak.

- Niestety, zdementuję słowa Grażyny, bo nie do końca jest to prawdą. Nie wiem, skąd jej się w ogóle wzięły te zdania w ustach, ale ok. Od razu przeczytałam scenariusz i jedyne, czego się bałam, to, że Katja, którą gram, trochę za bardzo przypomina - teoretycznie - mnie. Ale później, jak się spotkałam z reżyserem i Adamem Woronowiczem, głównie dla nich wzięłam tę rolę, jeśli mam być szczera, (...) zrozumiałam, że tą postacią mogę wiele powiedzieć prosto z serca - wyznała.

Zmiana frontu. Grażyna Wolszczak chwali Julię 

9 lutego Julia Wieniawa wystąpiła na deskach Garnizonu Sztuki w spektaklu "Gra". Aktorstwo Julii i Adama Woronowicza spotkało się z ogromnym uznaniem publiczności ale również Grażyny Wolszczak. Aktorka zachwycała się w wywiadzie jej profesjonalizmem.

- Pierwszy raz w życiu, a zawód mój uprawiam naprawdę długo, widziałam, żeby ktoś przyszedł na pierwszą próbę z nauczonym "na blachę" tekstem – to była Julia. Jest nieprawdopodobnie zawodowa! Piekielnie poważnie traktuje wszystko, czego się podejmuje. A efekt? Powiem tyle: to trzeba zobaczyć - powiedziała Wolszczak w rozmowie z gazetą "Wprost".

Czy to koniec słownych przepychanek między aktorkami?

Sonda
Wybierzesz się na sztukę z Julią Wieniawą?
Gwiazda zespołu Mazowsze ujawnia: Musiałam tańczyć dla Stalina

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki