Bogumiła Wander, Krzysztof Baranowski

i

Autor: AKPA

Jak tak można!

Mąż Bogumiły Wander miał poważny wypadek. Mężczyzna, który go potrącił uciekł z miejsca zdarzenia

2023-02-22 20:41

To mogło skończyć się tragicznie. Mąż Bogumiły Wander (80 l.) miał wypadek na stoku w Zakopanem. Krzysztof Baranowski (84 l.) został potrącony przez innego narciarza, który jak się okazuje nawet nie raczył się zatrzymać. Kapitan przez najbliższe dni nie będzie mógł odwiedzić swojej ukochanej, która przebywa w ośrodku opiekuńczym.

Mąż Bogumiły Wander mimo wieku cały czas jest aktywny fizycznie. Krzysztof Baranowski nadal pływa po morzu. W ubiegłym roku wyznał, że szykuje się na długi rejs ale obawia się walki z żywiołem. Okazuje się, że mężczyzna jest również miłośnikiem sportów zimowych. Baranowski wybrał się ostatnio do Zakopanego na narty. Niestety mężczyzna miał wypadek. 

Nabawiłem się kontuzji na stoku, mam stłuczone kolana, młody narciarz na mnie wjechał. Teraz się kuruję – powiedział w rozmowie z "Faktem". Jak się okazuje, mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. – Jemu się nic nie stało, więc pojechał dalej. Bardzo młody człowiek, nie zastanowił się, ale dałem radę, nie byłem sam i otrzymałem pomoc, a później jeszcze byłem w przychodni lekarskiej w Zakopanem, gdzie mnie obejrzeli i sprawdzili, czy nic poważnego się nie stało. Na szczęście nie, ale jednak jest to uciążliwość – dodał.

Przez zbite kolano nie odwiedzi żony 

Mąż legendarnej spikerki ubolewa nad faktem, że przez stłuczone kolano nie da rady odwiedzić swojej ukochanej żony, która z powodu problemów z pamięcią od jakiegoś czasu przebywa w domu opieki, gdzie zajmują się nią najlepsi lekarze.

Rozmawiałem z dyrektorem ośrodka i powiedziałem, że sam mam kłopoty z chodzeniem i nie mogę tym razem odwiedzić żony, ale zapewne za parę dni już się do niej wybiorę – dodał.

Baranowski niedługo zacznie ćwiczenia, które postawią go na nogi. – Jeszcze parę dni, a będę miał ćwiczenia na basenie, w zasadzie to samo powinno się zagoić – wyznał.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

Sonda
Narty czy snowboard?
Gwiazda zespołu Mazowsze ujawnia: Musiałam tańczyć dla Stalina
Nasi Partnerzy polecają