Tylko dla odważnych

Joanna Górska wycięła sobie część powiek. Pokazała zdjęcia zaraz po zabiegu. Efekt powala

2023-02-22 19:01

Joanna Górska (45 l.) to niezwykle piękna kobieta. Popularna dziennikarka postanowiła jednak zmienić pewien mankament swojej urody, który bardzo jej przeszkadzał. Gwiazda udała się do chirurga plastycznego, który sprawił, że dziś czuje się atrakcyjniejsza. Górska pokazała zdjęcia zaraz po wycięciu nadmiaru skóry. Efekt końcowy zachwyca. Uwaga, mocne zdjęcia.

Joanna Górska to jedna z najbardziej znanych dziennikarek, która przez lata pojawiała się na antenie Polsatu, gdzie prowadziła m.in. program "Nowy dzień" w Polsat News. Dwa lata temu podjęła decyzję o odejściu z popularnej stacji. Postanowiła być niezależną dziennikarką. - "Idę dalej, przed siebie … z ambitnymi planami i pomysłami na to jak dobrze przeżyć własne życie. Jako wolny strzelec będę pracować dla stacji telewizyjnych, więc z zawodem zupełnie nie zrywam. Do zobaczenia jesienią na innej antenie, powiem więcej, jak będę mogła" - poinformowała fanów.

Walczyła z rakiem

Górska skupiła się na rozwoju własnej firmy i spełnia się w prowadzeniu treningów medialnych. W ostatnich miesiącach często widujemy ją również w "Dzień dobry TVN". Dziennikarka, która walczyła z rakiem, dziś pomaga innym. - "Ruszamy z projektami w Fundacji Silni Sobą. Będziemy wspierać pary (osoba chorująca i wspierająca) po nowotworach lub z chorobami przewlekłymi" - mówiła. Joanna kilka lat temu również walczyła o życie. - Przeszłam 16 wlewów chemii, operację oszczędzającą i 25 naświetleń radioterapii. Leczenie zakończyłam 27 kwietnia 2018 roku. Obecnie jestem w remisji - informowała na Instagramie.

Górska wycięła powieki i pokazała mocne zdjęcia

Teraz Górska postanowiła zrobić coś dla siebie. Dziennikarka zdecydowała się poprawić swoją urodę. W ubiegłym roku udała się do kliniki gdzie opowiedziała o swoim problemie. Gwiazda zmagała się z wiotką powieką, która opadała jej na rzęsy przez co utrudniał widzenie. Dziennikarka po kilku wizytach u specjalistów zdecydowała się na zabieg z użyciem skalpela. Lekarz wyciął dziennikarce nadmiar skóry, a Joanna efektem końcowym pochwaliła się na swoim Instagramie.

Nie ma to jak nowe spojrzenie bez ciężkiej, kładącej się na rzęsach powieki i bez pomniejszającego się pola widzenia. Poprawa wyglądu… to tylko skutek uboczny - napisała.

Koniecznie zobaczcie zdjęcia w naszej galerii. Jest tam pokazana cała droga dziennikarki od konsultacji, przez zabieg, do wygojenia. Efekt końcowy zachwyca i jak zapewnia gwiazda, ma się utrzymywać przez 10 lat. 

Sonda
Operacje plastyczne za czy przeciw?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają