Wow! Paweł Małaszyński przeszedł wielką metamorfozę! Nie uwierzycie jak teraz wygląda

2021-10-22 11:05
 Wow! Paweł Małaszyński przeszedł wielką metamorfozę! Nie uwierzycie jak teraz wygląda
Autor: akpa Wow! Paweł Małaszyński przeszedł wielką metamorfozę! Nie uwierzycie jak teraz wygląda

Paweł Małaszyński ostatnio pojawił się na premierze w teatrze i od razu było widać, że przeszedł prawdziwą metamorfozę. Okazuje się, że aktor pod okiem specjalisty ciężko pracował nad sobą. Co zrobił, że teraz tak wygląda?

Paweł Małaszyński rzadko promuje się na salonach i nie pcha się na pierwsze strony gazet. Skupia się na grze w teatrze, ale pojawia się również w kilku serialach. Ostatnio jednak pojawił się na kilku premierach w Teatrze Kwadrat i od razu było widać, że aktor inaczej wygląda. Pociągła twarz i szczupła sylwetka od razu zwracają uwagę. Szczególnie, gdy przypomnimy sobie jak wyglądał jeszcze kilkanaście miesięcy temu. Ta zmiana wymaga jednak od niego ciężkiej pracy i konsekwencji.

ZOBACZ: Wiek i ciąże zniszczyły twarz Anny Dereszowskiej!

Okazuje się, że aktor udał się do świetnego specjalisty. Leszek Klimas to wielokrotny Mistrz Polski i Mistrz Świata Sylwetki Atletycznej z 2019 roku. Dziś zajmuje się propagowaniem zdrowego stylu życia. Pod jego okiem metamorfozę przechodzą znane gwiazdy, ale skupia się głównie na pracy z dziećmi. I to właśnie on pomógł również Małaszyńskiemu. Paweł był tak zachwycony efektem końcowym, że postanowił publicznie podziękować Klimasowi.

"Powiem krótko - Paweł Małaszyński genialny aktor i jeszcze lepszy człowiek ❤️ To co dziś o mnie napisał wzrusza i daje power do dalszej pracy!", czytamy na Instagramie Klimasa, który w dalszej części wpisu publikuje podziękowania od Pawła:

"Krótko zwięźle i w temacie:Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm, indywidualne podejście, wsparcie, motywacja, zrozumienie dla słabości, jadłospis pełen prostych przepisów i moje założenia zostały osiągnięte w trzy miesiące.

Serdecznie polecam wszystkim, którzy potrzebują zmienić swoje nawyki, zadbać o siebie i schudnąć nie tylko w kilogramach ale i w w centymetrachPrzed Państwem Leszek Klimas - #EFEKTKLIMASA ✊💪🏻"

Trzeba przyznać, że panowie wykonali wspólnie kawał dobrej roboty i Małaszyński wygląda rewelacyjnie. Zmiana jest ogromna, a wystarczyły tylko trzy miesiące.

Sonda
Podoba ci się odmieniony Paweł Małaszyński?
Poradnik Zdrowie: ćwiczenia poprawiające sprawność umysłu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE