Woźniak-Starak przyznała, jak czuje się bez dziecka. Reaguje na wpis Kwaśniewskiej

2021-09-20 7:57
Aleksandra Kwaśniewska o dzieciach. Woźniak-Starak komentuje ich brak
Autor: AKPA Aleksandra Kwaśniewska o dzieciach. Woźniak-Starak komentuje ich brak

Gwiazdy reagują na wpis Aleksandry Kwaśniewskiej o braku potomstwa. Córka byłego prezydenta zabrała głos w ważnej dla wielu par kwestii. Prezenterka "Miasta Kobiet" w TVN Style próbuje normalizować tę kwestię. Pod jej wpisem pojawiły się komentarze od fanów oraz Marzeny Rogalskiej, ciężarnej Agnieszki Hyży i Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka wyznała, jak czuje się z brakiem dzieci.

Aleksandra Kwaśniewska została jedną z prowadzących nowego talk show TVN Style - "Miasta Kobiet". Po jednym z odcinków otrzymała mnóstwo wiadomości od swoich obserwatorek na Instagramie. W programie córka byłego prezydenta poruszyła temat świadomej bezdzietności:

- Cały czas przekopuję się przez wiadomości od Was i wzruszam się, i przejmuję na zmianę. Cieszy mnie, że poruszyłyśmy temat, który okazał się tak bardzo dla Was ważny, ale zasmuca poziom braku zrozumienia, z którym musicie się mierzyć. Mam ogromną nadzieję, że uda nam się znormalizować temat świadomej bezdzietności, a także uwrażliwić ludzi na to, jak bardzo mogą ranić „niewinne” pytania. 

Prezenterka namawia innych do tego, aby zabierać głos w tym temacie i szanować siebie nawzajem. Kwaśniewska uważa, że nie powinno się nikomu narzucać "scenariusza na szczęście". Przypomnijmy, że jej mężem jest muzyk Kuba Badach. Na wpis Aleksandry zareagowała również bezdzietna Marzena Rogalska:Olesławko! Cię ściskam i też Ci bardzo dziękuję❤️

Natomiast ciężarna Agnieszka Hyży napisała:To bardzo Ważne Ola co napisałaś! Głośno i wyraźnie. Ściskam Was.

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Staraka

Woźniak-Starak ostro o braku dzieci. Reaguje na wpis Kwaśniewskiej

Agnieszka Woźniak-Starak odniosła się do swoich uczuć. Dziennikarka i prezenterka "Dzień dobry TVN" była dwukrotnie zamężna. Nigdy nie została matką i nie smuci się z tego powodu. Wyraźnie napisała, że nie widzi w tym nic złego: - Nie mam dzieci i jest mi z tym dobrze, czy komuś się to podoba, czy nie. Dzięki Ola!

Słowa Aleksandry Kwaśniewskiej poruszyły jej fanów. Prezenterka zyskała ich uznanie. Jakie jest Wasze zdanie w sprawie posiadania dzieci lub ich braku? 

Sonda
Co sądzisz o bezdzietności?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE