Wróci do serialu, choć nie żyje!

2019-05-04 4:49
Marta Bryła: seriale, reklamy, programy - czyli skąd znacie Aldonę z Korony Królów
Autor: fot./instagram.com/__m__art__a__/ Marta Bryła

Marta Bryła (26 l.), która zagrała królową Aldonę w serialu TVP „Korona królów”, właśnie wraca do produkcji Jedynki. Czy to możliwe? Otóż, okazuje się, że jak najbardziej. – Aldona pojawi się znowu. Tym razem we wspomnieniach swojego umierającego męża, króla Kazimierza – zdradza w rozmowie z „SE” jeden z pracowników produkcji serialu.

Właśnie trwają zdjęcia z Martą w roli królowej. – Ekipa „Korony” przywitała ją bardzo ciepło. Marta poznała się też z aktualną królową Adelajdą, czyli Olą Przesław (25 l.). Obie wymieniły się swoimi doświadczeniami z przygody z serialem. Było bardzo sympatycznie. Koledzy pogratulowali Marcie zaliczonej sesji egzaminacyjnej na studiach, było mnóstwo śmiechu, plotek i wspominania – mówi nasz informator.
Marta na co dzień studiuje we wrocławskiej Akademii Teatralnej. Aktorka jest na III roku, gra także w serialu „Na dobre i na złe”. Ale to właśnie „Korona królów” przyniosła jej popularność. Aktorka pożegnała się z widzami przed rokiem, pod koniec pierwszego sezonu, bo grana przez nią królowa Aldona zmarła młodo w wieku zaledwie dwudziestu kilku lat.

QUIZ: W podróży po polskich serialach. Jak uważnie je oglądasz?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE