Wspaniałe wieści od Rozenek. Pisze o ciąży! Nowe życie, na które czekaliśmy

i

Autor: AKPA Wspaniałe wieści od Rozenek. Pisze o ciąży! "Nowe życie, na które czekaliśmy"

Wow!

Wspaniałe wieści od Rozenek. Pisze o ciąży! "Nowe życie, na które czekaliśmy"

2023-03-02 10:00

Małgorzata Rozenek (45 l.) chętnie dzieli się z fanami tym, co dzieje się w jej życiu. Teraz żona Radka Majdana przekazała wspaniałą nowinę. "Nowe życie, na które z utęsknieniem czekaliśmy" - napisała szczęśliwa Rozenek na Instagramie. Poznajcie szczegóły!

Małgorzata Rozenek to prawdziwa kobieta sukcesu, która spełnia się jako influencerka, businesswoman, prowadząca "Dzień dobry TVN", a także kochająca żona i mama. Ma troje dzieci - Tadeusza i Stanisława ze związku z Jackiem Rozenkiem oraz Henryka, którego ojcem jest Radosław Majdan.

Gwiazda TVN otwarcie mówi o tym, że wszyscy trzej przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Małgorzata Rozenek prowadzi własną fundację, która zwraca uwagę na problem niepłodności. Co więcej, gwiazda angażuje się w politykę i zbiera podpisy pod obywatelskim projektem mającym na celu przywrócenie refundacji in vitro. Teraz przekazała wspaniałe nowiny za pośrednictwem Instagrama. 

Małgorzata Rozenek ma wspaniałe wieści. Chodzi o ciążę! "Nowe życie, na które z utęsknieniem czekaliśmy" 

Na instagramowym profilu Małgorzaty Rozenek pojawił się wpis, w którym poinformowała o wielkim sukcesie swojej fundacji. Podkreśliła ona, że ma nadzieję, iż uda się przywrócić refundację leczenia metodą in vitro, dzięki czemu wiele par spełni swoje marzenie o zostaniu rodzicami. 

"Miałam świadomość tego, że na systemową zmianę musimy chwilę poczekać. Dlatego szukałam również sposobu, w jaki Fundacja może wesprzeć rodziny na drodze do szczęścia i pomóc w spełnieniu marzeń o rodzicielstwie osobom zmagającym się z niepłodnością. Udało nam się spotkać wspaniałe Kliniki, które w ramach Programu dla Par objęły leczeniem podopiecznych Fundacji i przeprowadziły przez niekiedy skomplikowany proces leczenia, który znacznie potrafi przekraczać domowy budżet" - pisała Rozenek. 

"Choć jeszcze wiele Par jest w trakcie leczenia, bo leczenie niepłodności to bardzo często proces żmudny, długi i wymagający poświęceń, zdarzają się takie chwile jak ta… KIEDY NA ŚWIECIE POJAWIA SIĘ NOWY CZŁOWIEK! Ze wzruszeniem dziękuję OVIKlinika, prof. Laudańskiemu oraz całemu zespołowi za zaufanie, za szanse, za prace i w końcu za Nikodema, który jest już wśród nas i który jest spełnieniem marzeń swoich rodziców Moniki i Marcina. Rodzice Nikodema są także pierwszą parą w naszym fundacyjnym programie, której leczenie zakończyło się sukcesem" - pochwaliła się Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Koniecznie przeczytaj: Małgorzata Rozenek wyjawiła, jak oszczędza na zakupach. Czego nie ma w jej diecie?

Gwiazda zaznaczyła, że takie historie dodają jej motywacji oraz dają nadzieję na to, że uda się wprowadzić zmiany.

"(...) doskonale wiem, jak żmudna i męcząca potrafi być droga do spełniania marzeń i celów. Ale zawsze warto. Bo na końcu tej drogi może pojawić się NOWE ŻYCIE, NA KTÓRE Z UTĘSKNIENIEM CZEKALIŚMY" - podsumowała. 

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy fundacji żony Radka Majdana!

Sonda
Śledzisz Małgosię Rozenek-Majdan w social mediach?
ŁZY wzruszenia! Gwiazdy w Skolimowie oglądają siebie na ekranie

Martwisz się życiem innych, ale czy pamiętasz o SOBIE?

Posłuchaj, jak ważna jest troska o SWOJE potrzeby! Na podcast zaprasza Krystyna Mirek.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany