Wulgarny atak na Elę Romanowską, karczemna awantura! Padł stek bluzgów ty gruba s*ko!

i

Autor: AKPA Wulgarny atak na Elę Romanowską, karczemna awantura! Padł stek bluzgów "ty gruba s*ko!"

Co za chamstwo!

Wulgarny atak na Elę Romanowską, karczemna awantura! Padł stek bluzgów "Spi***alaj grubasko!"

2022-10-06 17:21

Ela Romanowska, dzięki swojemu wesołemu usposobieniu, cieszy się dość sporą sympatią widzów. Niestety, nie wszystkich. Niektórzy z tych, którzy nie są jej fanami, potrafią w krytykowaniu jej zejść na naprawdę karczemnie niski poziom...

Elżbieta Romanowska pokazała na Instastories wulgarną wiadomość, jaką otrzymała od jednej z internautek. W dodatku aktorka nie kryła tożsamości hejterki, upubliczniła jej imię, nazwisko i podała link do jej profilu. - Gruba, a ty wiesz, że my się znamy? Wiem, że nie jesteś tak miła i sympatyczna, na jaką pozujesz. Jak ktoś cię nie zna, to myśli, że jesteś sympatyczną grubaską, ale jak ktoś miał z tobą do czynienia w realu, to wie, że to ściema. Zadufana w sobie, zarozumiała, gruba s*ka, która ma więcej kompleksów niż kilogramów - napisała chamsko hejterka.

Elżbieta Romanowska pospieszyła z wyjaśnieniem, że nie zna kobiety, która napisała tę paskudną wiadomość: - Na szczęście wśród znajomych nie mam takiej patologii - napisała i oznaczyła profil Moniki J..

Aktorka odniosła się też do samej treści wulgarnej wiadomości. Zrezygnowana aktorka odpowiedziała stanowczo: - Wiesz, chyba powoli tracę cierpliwość. Myślę, że może policja będzie jej mieć więcej niż ja.

Tuż po tym, jak Elżbieta Romanowska upubliczniła namiary na ową hejterkę, Monikę J. zaczęła zalewać fala równie wulgarnych i pełnych nienawiści wiadomości od fanów aktorki. W związku z tym rozpętała się awantura pomiędzy aktorką, a hejterką. - Spier**alaj grubasie i nie życzę sobie, żeby twoi "fani" do mnie pisali, won - napisała do Romanowskiej w kolejnej wiadomości prywatnej.

- Po pierwsze: to nie koncert życzeń, po drugie mam na imię Ela. A po trzecie nie mam wpływu na to, co inni piszą do ciebie. A tak jeszcze do twojej wiadomości, sprawą zajmuje się prawnik i policja - odpisała aktorka.

- Nie masz wpływu? To na ch*j udostępniasz moje dane i profil? Masz to natychmiast usunąć - czytamy na screenie wiadomości opublikowanym przez aktorkę.

Romanowska na koniec swojego wpisu podsumowała: Udostępniam i będę udostępniać, bo nie wyrażam zgody na takie traktowanie Moniki J.. Trzeba ponosić konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego i chamskiego zachowania - napisała Ela i ponownie oznaczyła profil hejterki. 

Słusznie zrobiła? Piszcie w komentarzach.

Elżbieta Romanowska publikuje dane hejterki

i

Autor: Instagram Elżbieta Romanowska publikuje dane hejterki
Elżbieta Romanowska publikuje dane hejterki

i

Autor: Instagram Elżbieta Romanowska publikuje dane hejterki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE