Bez ściemniania

Wygląd Anity Lipnickiej z samego rana poraża! Zdjęcie byłej wokalistki Varius Manx wpadło do sieci

2023-07-20 18:40

Anita Lipnicka to jedna z gwiazd, które w polskiej muzyce są nieśmiertelne. Lata lecą, gusta muzyczne się zmieniają, młodzi artyści podbijają rynek, a jednak dla byłej wokalistki Varius Manx zawsze jest miejsce w świecie show-biznesu. Zapracowana Anita Lipnicka nie zapomina o promocji w mediach społecznościowych. Do sieci właśnie wpadło jej zdjęcie zrobione o nietypowej porze! Wygląd Anity Lipnickiej z samego rana poraża perfekcyjnością! Zobacz w naszej galerii, jak przez lata zmieniała się była gwiazda Varius Manx.

Anita Lipnicka w czerwcu skończyła 48 lat. Trudno uwierzyć, że od czasu jej pierwszego albumu nagranego z zespołem Varius Manx minęło już 29 lat! W latach 90. młodziutka wówczas wokalistka sprawiła, że widzowie oszaleli na punkcie piosenek grupy założonej przez Roberta Jansona. Mimo że Anita Lipnicka w Varius Manx występowała zaledwie dwa lata, zdążyła nagrać takie niezapomniane przeboje jak: "Zanim zrozumiesz", Piosenka księżycowa", "Tokyo", "Wolne ptaki" czy "Pocałuj noc. Po odejściu z zespołu piosenkarka skupiła się na karierze solowej. Przez 12 lat Anita Lipnicka prywatnie związana była z muzykiem Johnem Porterem, z którym nagrywała też kolejne przeboje. Owocem tego związku jest córeczka Pola, która dziś ma już 17 lat.

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Anity Lipnickiej od czasów Varius Manx do dziś. Na 12. slajdzie widać najnowsze zdjęcie piosenkarki wykonane z samego rana. Dalsza część tekstu pod galerią

Była wokalistka Varius Manx rozstała się z Johnem Porterem w 2015 roku. Rok później wyszła za brytyjskiego grafika Marka Graya. Od tego czasu zdążyła już nagrać cztery płyty i dać niezliczoną ilość koncertów. Anita Lipnicka jednak nie osiada na laurach i cały czas jest aktywna zawodowo. Już w piątek, 21 lipca, piosenkarka wystąpi na festiwalu Męskie Granie 2023. Z tej okazji wrzuciła do sieci zdjęcie, które wykonane zostało z samego rana. Zapracowana Anita Lipnicka nie ma czasu na robienie jakiś szczególnie oryginalnych fotek. I dobrze, bo "poranna" gwiazda wygląda naprawdę perfekcyjnie.

Joł, ludzie kochani!🙃 Nie mam czasu na wymyślne fotki, wybaczcie. Dlatego wstawiam poranne selfie spod ściany, aby przypomnieć się w pewnej miłej sprawie. Ponieważ lato upływa mi głównie w studio (chodzi o tego kota w worku, którego Wam już sprzedaję, a który się ciągle nagrywa😜), z dziką radością wybiorę się w podróż… do Gdańska! Już w najbliższy piątek pojawię się tam w ramach festiwalu @meskie_granie w bardzo kobiecym projekcie. Chodzi oczywiście o koncert ONA pod artystycznym dowództwem @tomasz_organek_official . Jak ja się cieszę na to spotkanie - napisała Anita Lipnicka. 

"Gwiazdy w Skolimowie" odc.1. Tak żyją artyści w domu opieki w Skolimowie