Dorota Szelągowska wydaje fortunę na swój nałóg! Przyznaje, że robi to bez opamiętania

i

Autor: akpa Dorota Szelągowska wydaje fortunę na swój nałóg! Przyznaje, że robi to bez opamiętania

Wyliczyli, ile zarabia Dorota Szelągowska. Kwota zwala z nóg

2022-07-02 21:22

Dorota Szelągowska to dla wielu osób synonim remontu i idealnego wystroju wnętrz. Już od lat z powodzeniem, na antenie TVN, remontuje Polakom mieszkania. Teraz jeden z serwisów plotkarskich postanowił sprawdzić, ale zarabia Dorota Szelągowska. Wyliczenia portalu pomponik.pl robią wrażenie, mało kto może pochwalić się taką kwotą zarobków. Zobacz, ile ma zarabiać Dorota Szelągowska.

Dorota Szelągowska już od lat pracuje na własne nazwisko i nie jest już rozpoznawalna tylko jako córka Katarzyny Grocholi. Jej program "Totalne remonty Szelągowskiej" cieszy się nieustannie dużą popularnością, a metamorfozy polskich mieszkań podobają się widzom. Portal pomponik.pl postanowił wziąć na tapetę zarobki Szelągowskiej. Według ich wyliczeń występy w telewizji stanowią jedynie niewielką część zarobków gwiazdy. Pomponik.pl podaje, że za swój program Dorota Szelągowska ma otrzymywać do 40 tys. zło miesięcznie, a dodatkowo współpracuje ona z wieloma markami, między innymi z jedną z sieci marketów budowlanych.

Zobacz także: Pożar domu remontowanego przez ekipę "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor zabrała głos 

Dodatkowo portal podaje, że kobieta otrzymuje także pokaźny zastrzyk gotówki za swoją działalność w mediach społecznościowych. Kwota postu sponsorowanego na Instagramie ma wynosić między 8 a 15 tys. zł. To jednak nie wszystko, telewizyjna ekspertka prowadzi również własne biuro projektowe, która ma generować całkiem pokaźne zyski. Według ustaleń pojedyncza konsultacja projektowa w jej firmie wynosi około 1200 zł, a większe działania nawet 2000 zł.      

Źródło: pomponik.pl

UkrAlina 29.06 - Volodia Melymuka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają