Maciej Dowbor

i

Autor: Akpa/Skraba

Nie miał litości

Wystarczyła jedna rzecz, by Maciej Dowbor eksplodował ze złości! Potężna ruga, wylał swoją frustrację

2023-06-21 11:39

Maciej Dowbor (44 l.) postanowił skomentować ostatni mecz piłkarski Polska - Mołdawia, który Polacy przegrali z kretesem. Wielu fanów krytycznie oceniało ich grę, a porażka z teoretycznie słabszym zespołem przelała czarę goryczy. Dowbor nie gryzł się w język, mówiąc o naszej reprezentacji. "Dlaczego musimy być świadkami takiej żenady?", napisał. A to dopiero początek.

Maciej Dowbor nie mógł się powstrzymać przed skomentowaniem ostatniego meczu piłkarskiego Polska - Mołdawia, który odbywał się w ramach eliminacji do Euro 2024. I choć początkowo biało-czerwonym szło całkiem nieźle, to ostatecznie przegraliśmy 2:3 z rywalami. Zdaniem ekspertów, piłkarze poczuli się zbyt pewnie po pierwszych golach i to w drugiej połowie doprowadziło do porażki. Efekt? Polska spadła na 4. miejsce w swojej grupie. W internecie od razu pojawiła się fala krytyki, która wylała się na polskich sportowców. Do rugi dołączył Maciej Dowbor. Na Instagramie udostępnił zdjęcie z meczu i napisał: "Dlaczego musimy być świadkami takiej żenady?". Ale najgorsze nadeszło dopiero później. Wylał całą swoją frustrację, padły mocne słowa.

Zobacz także: Tuż po zwolnieniu Katarzyna Dowbor zwróciła się do Maćka: "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Wystarczyła jedna rzecz, by Maciej Dowbor eksplodował ze złości! Potężna ruga, wylał swoją frustrację

Maciej Dowbor zamieścił w mediach społecznościowych wpis, który aż ocieka złością. Napisał, że druga połowa była "chyba najbardziej zawstydzającym wydarzeniem sportowym z udziałem Polski".

- Pokazujące brak zaangażowania, brak determinacji, próżność, lekceważenie i brak pokory - napisał Maciej Dowbor. - Tu nie chodzi o porażkę... Ona jest wpisana w sport. Tu chodzi o styl i postawę. (...) Wielokrotnie wspierałem po porażkach, ale porażka porażce nierówna! To, co dziś się wydarzyło, jest katastrofą - odpisywał na komentarze.

Podzielacie zdanie Macieja Dowbora?

Zobacz również galerię: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wciąż jest ogień między nimi

Sonda
Czy uważasz, że Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska to dobrana para?
Katarzyna Dowbor w pierwszym wywiadzie telewizyjnym
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany