Maciej Dowbor Edward Miszczak

i

Autor: Akpa Maciej Dowbor Edward Miszczak

Widzowie będą w szoku

Edward Miszczak zdecydował, co dalej z Maciejem Dowborem w "Twoja twarz brzmi znajomo". Zapadła ostateczna decyzja

2023-06-16 11:35

Od kilku miesięcy jesteśmy świadkami prawdziwej rewolucji w Polsacie. Wszystko za sprawą Edwarda Miszczaka (68 l.), który po przejściu z TVN wprowadza nowe porządki. Ze stacją pożegnało się już kilka gwiazd, w tym Katarzyna Dowbor (64 l.), prowadząca "Nasz nowy dom". Na korytarzach mówiło się, że podobny los spotka jej syna Macieja (45 l.), gospodarza show "Twoja twarz brzmi znajomo". Właśnie zapadła ostateczna decyzja w jego sprawie.

Po tym, jak na początku maja Katarzyna Dowbor została zwolniona, jej syn stanął za nią murem. - Dzieciaki stanęły za mną murem i to jest fantastyczne. Zawsze mogę na nie liczyć. Po moim zwolnieniu dzieciaki przyjechały do mnie do domu i zrobiliśmy burzę mózgów. Mieli tysiące pomysłów na mnie. Ja byłam w szoku. Od razu akcja-reakcja. Walczymy. "Mamo, nie martw się. Jesteś wielka, jesteś świetna. Dasz sobie radę" - mówili - wyznała w rozmowie z "Super Expressem" Dowbor.

Co dalej z karierą Macieja Dowbora w Polsacie?

W mediach pojawiały się spekulacje, co dalej z karierą Macieja Dowbora. Niektórzy sądzili, że syn gwiazdy również zostanie wyrzucony z Polsatu. Inni liczyli na to, że sam odejdzie w geście solidarności. Jak zdradziła nam Katarzyna Dowbor, jej syn przez chwilę miał taki pomysł. - Absolutnie zabroniłam mu. Powiedziałam: "Nie wolno ci synu tego robić, bo robisz fajną rzecz, to jest fajny program (Twoja twarz brzmi znajomo - red.)". Lubię też oglądać ten program. Zwłaszcza, że występują tam niezwykle zdolni ludzie i on to robi bardzo dobrze. Absolutnie nigdy w życiu bym tego nie chciała - zapewniała nas.

Maciej Dowbor wziął sobie do serca rady mamy. Ale podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal, wszedł na scenę i zwrócił się do niej na wizji: "Oczywiście nie zapominamy, że dzisiaj jest Dzień Matki. Wielkie brawa dla wszystkich mam w całej Polsce, na całym świecie. Ja chciałbym także pozdrowić moją mamę. Wiesz, że jesteś najlepsza" - powiedział ze sceny. Miało to nie spodobać się Edwardowi Miszczakowi

Edward Miszczak zdecydował, co dalej z Maciejem Dowborem w "Twoja twarz brzmi znajomo". Zapadła ostateczna decyzja

Okazuje się, że były to tylko plotki. W czwartek ekipa "Twoja twarz brzmi znajomo" nagrywała spot jesiennej ramówki, a obok Macieja Rocka pojawił się... Maciej Dowbor. Wideo zza kulis trafiło na oficjalną stronę Polsatu. Oznacza to jedno, pogłoski o jego odejściu z Polsatu były przedwczesne.

Maciej Dowbor na planie Twoja twarz brzmi znajomo

i

Autor: Polsat Maciej Dowbor na planie Twoja twarz brzmi znajomo
Katarzyna Dowbor w pierwszym wywiadzie telewizyjnym
Sonda
Czy brakuje Ci Piotra Gąsowskiego jako prezentera Twoja Twarz Brzmi Znajomo?