Edyta Górniak i Allan Krupa

i

Autor: Akpa Edyta Górniak i Allan Krupa

Wzruszające słowa syna Edyty Górniak o mamie: Wszyscy mi jej zazdroszczą. Pierwszy wywiad Allana Krupy tylko u nas!

2021-05-26 21:05

Edyta Górniak (48 l.) ma jednego syna, który jest jej oczkiem w głowie. Allan Krupa (17 l.) kocha ją najbardziej na świecie i nie żałuje jej pięknych słów z okazji Dnia Matki. W swoim pierwszym wywiadzie dla prasy syn Edyty Górniak zdradza „Super Expressowi”, za co jest najbardziej wdzięczny swojej mamie, która od lat wychowuje go sama. Edyta Górniak będzie wzruszona, gdy przeczyta te słowa.

Edyta Górniak ma 17-letniego dziś syna, który jest dla niej najważniejszym mężczyzną w życiu. Darzą się wzajemną miłością, szacunkiem i zaufaniem. Allan Krupa stroni od mediów. Z okazji Dnia Matki zrobił jednak wyjątek i opowiedział „Super Expressowi” o swojej mamie.

– Jest wyjątkowa nie tylko dlatego, że ma na mnie dobry wpływ, mamy niesamowite zaufanie do siebie oraz bardzo dobry i zdrowy kontakt, ale również dlatego, że ma pozytywny wpływ na innych ludzi i dobre relacje z nimi. Nigdy na przykład nie spotkałem osoby, która by się z nią nie dogadała. Każdy mi jej zazdrości – mówi nam Allan Krupa.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak zmieni pracę? Zaskakujące wieści o diwie. W grę wchodzi wielka kasa

– Zawsze daje mi możliwość głosu w każdej podejmowanej decyzji, przez co jesteśmy z owej zadowoleni oboje. Przez okres dorastania dostałem też bardzo dużo wolności, dzięki czemu szybko się usamodzielniłem i ukształtowałem dzisiejszego siebie. Wszystko powyższe to tylko mały procent cech, które czynią moją mamę wyjątkową – zapewnia syn Edyty Górniak.

Gdy pytamy Allana o najpiękniejsze chwile spędzone z mamą, chłopak wspomina ich wspólne wakacje, których nigdy nie zapomni. 

- Nie mam w pamięci takiej specyficznej chwili, lecz chyba najlepszym dla mnie przeżyciem, jakie mieliśmy razem, to te wszystkie wyjazdy do Tajlandii. Zawsze mile to wspominam i jako młodszy dzieciak lubiłem wyjeżdżać tam z mamą, bo wiedziałem, że może sobie w spokoju odpocząć od chaosu pracy i po prostu być sobą - mówi Allan.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak miała stan przedzawałowy! Nie uwierzycie, co uratowało jej życie. Szokujące informacje

Choć Edytę Górniak kochają miliony fanów nie tylko w Polsce, ale i na świecie, jej syn nigdy nie jest zazdrosny ani zły o to, że musi się nią dzielić.

– Zazdrość to dla mnie najgorsza cecha człowieka, dlatego też nigdy nie byłem zazdrosny i nigdy nie będę, ponieważ przez to, co razem z moją mamą przeszliśmy, wiem, że jesteśmy dla siebie nawzajem najważniejsi i nic tego nie zmieni – mówi młody Krupa.

NIE PRZEGAP: U Tatiany Okupnik zdiagnozowano straszną chorobę. Nie ma na nią lekarstwa. W jakim stanie jest gwiazda?

Z okazji jej święta 17-latek ułożył dla swojej mamy piękne życzenia.

– Najbardziej życzę jej tego, aby po tylu ciężkich latach swojej kariery robiła tylko to, czego naprawdę pragnie w muzyce. Żeby zawsze była szczęśliwa i bezpieczna oraz abyśmy mieli taki kontakt na zawsze! – mówi do mamy za naszym pośrednictwem.

Resztę życzeń złoży jej już osobiście.

Rozmawiał Adrian Nychnerewicz

Edyta Górniak w Krakowie. Nie uwierzysz jaki dała napiwek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE