You Can Dance - Nowa Generacja: Kostrzewski znowu płacze! Brat Rozenek-Majdan zobaczył w uczestniczce własną córkę [ZAPIS RELACJI]

2021-09-17 21:53
You Can Dance - Nowa Generacja. Michał Misha Kostrzewski
Autor: fot. materiały prasowe / TVP You Can Dance - Nowa Generacja. Michał Misha Kostrzewski

Przed nami kolejne castingi „You Can Dance - Nowa Generacja”. W dzisiejszym odcinku 10-letnia uczestniczka skruszy serca jurorów tanecznego show, a Michała Mishę Kostrzewskiego doprowadzi do łez. Agustin Egurrola niejednokrotnie powtarzał, że najczęściej na planie rozkleja się właśnie brat Rozenek-Majdan. Co jeszcze wydarzy się w drugim odcinku "You Can Dance - Nowa Generacja"? Śledź relację na żywo!

W drugim odcinku nowego show Telewizji Polskiej trwają castingi. "You Can Dance - Nowa Generacja" to program, w którym do walki o wielką taneczną karierę stają najmłodsi. Jedna z uczestniczek sprawiła, że Michał Misha Kostrzewski uronił łzy! Natalia Surowiecka, bo o niej mowa, mieszka w Szczecinie i swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako 3-latka. Na scenie „You Can Dance - Nowa Generacja” 10-latka zaprezentuje choreografię pod tytułem „Samotność”. - Tę choreografię kieruję do taty, który jest kapitanem statku i często go w domu nie ma. Jest mi czasami smutno… - zakomunikowała tuż przed występem Natalia Surowiecka. To szczere wyznanie skłoni jurora do podzielenia się własną historią! Co się wydarzy w drugim odcinku "You Can Dance - Nowa Generacja"? Zapraszamy do śledzenia, przygotowanej przez redakcję SE.pl, relacji na żywo. Startujemy 17 września o 20:00.

21:51 Niestety, Oskarowi zabrakło techniki - jego przygoda zakończyła się na dogrywce.

21:46 Jedna z uczestniczek znowu sprawiła, że Misha zalał się łzami. - Ależ ty mi przypominasz moją córkę - powiedział.

21:41 Kolejny uczestnik nie dość, że sam układa swoje choreografie, to jeszcze pisze piosenki! Marzy o karierze na scenie. Chłopiec sam nauczył się tańczyć. Chodził na lekcje tańca, jednak tam niczego nowego się nie nauczył. - Oskar, jesteś naprawdę artystą. Świetnie słyszysz muzykę. Troszkę mnie frapuje to, czy ty będziesz się zmieniał, bo "You Can Dance" potrzebuje takich tancerzy - stwierdził Egurrola. Uczestnik trafił na dogrywkę.

21:25 Tatiana urodziła się jako wcześniak, który nie miał podstawowych odruchów, np. chwytu. Rodzice poświęcili dużo czasu na rehabilitację córki, która teraz kocha taniec! To, co zrobiła na scenie było fantastyczne.

21:18 Breakdance'owy duet rozgrzał scenę! Niestety, Ola popełniła błąd. - Jeśli to się zdarzy, nie pokazuj tego. Tylko wy znacie choreografię - powiedział Kostrzewski. Powodem potknięć okazała się podłoga - nie było na niej żadnego poślizgu, co w tym rodzaju tańca wiele utrudnia. Ostatecznie tylko chłopiec zakwalifikował się dalej.

21:09 W drugiej części dzisiejszego bloku "You Can Dance - Nowa Generacja" jurorzy obejrzę talenty ze Szczecina.

20:45 Nieodłącznym elementem formatu YCD są dogrywki. Dla części uczestników to druga szansa na to, by rozkochać w sobie jury.

20:36 To właśnie Natalia Surowiecka sprawiła, że Michał uronił łzę! - Jak ktoś tak tańczy to mnie to wzrusza i dotyka. Tata może być z ciebie dumny - wyznał łamiącym się głosem juror. Tuż po zakończeniu występu 10-letniej szczecinianki Michał Misha Kostrzewski podzielił się refleksją na temat własnej rodziny. - Wcześniej gdy tańczyłem i wyjeżdżałem w tournée na całym świecie, zostawiałem dzieci na dwa-trzy miesiące. Teraz zdaję sobie sprawę, że straciłem ten czas. Fajnie, że miałem dobry moment w pracy, ale tego czasu z dziećmi nigdy nie odzyskam... - wyznał juror nowego talent show a prywatnie ojciec trójki dzieci Niny, Elisabeth oraz Yanna.

20:24 12-letni Michał przyznał, że taniec to nie jest popularny sport wśród jego rówieśników. Większość chłopców w tym wieku gra w piłkę! Michał okazał się na tyle dobry, że dostał szansę sprawdzenia siebie na Akademii.

20:17 Dominika Rucińska na casting przyszła z mamą. Zobaczcie ich wzruszającą historię: You Can Dance - Nowa Generacja: Z dnia na dzień przestała chodzić. Musiała wybierać między zdrowiem a dzieckiem

20:10 Występ Natana sprawił, że jury wstało z miejsc! - To, jak jesteś w stanie wyciągać ruch, jak jesteś w stanie zachować spokój. Jesteś niesamowity! - stwierdziła Klaudia Antos. Dla takich dzieciaków powstał ten program.

20:00 Młodzi tancerze z Wrocławia i okolic zawalczą o bilety na Akademię, z której zaledwie szesnaścioro z nich dostanie szansę na udział w programie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE