Zamyślona Tatiana Okupnik śpiewa o STOLCU

i

Autor: Instagram @tatianaokupnik Zamyślona Tatiana Okupnik śpiewa o STOLCU

Zamyślona Tatiana Okupnik śpiewa o STOLCU. Jest też nietrzymanie moczu i gadżet córki

2020-08-01 16:10

Niebywałe! Zamyślona Tatiana Okupnik (42 l.) napisała nową piosenkę. Utwór jest nieco inny niż dotychczasowa twórczość gwiazdy. Piosenkarka postanowiła zaprezentować ją fanom za pośrednictwem profilu na Instagramie. Różowy mikrofon pożyczyła od córki i śpiewa o... nietrzymaniu moczu i stolca! Dacie wiarę?! Co była wokalistka Blue Cafe chce przez to przekazać fanom? Przekonajcie się i posłuchajcie, jak Tatiana Okupnik śpiewa o stolcu.

Tatiana Okupnik coraz częściej dzieli się w sieci swoimi problemami. Była wokalistka Blue Café publikuje liczne filmiki, w których opowiada o przebytych trudnościach związanych z ciążą. We łzach opowiedziała już o niejednym wstydliwym problemie. Gwiazda wyznała też, że zmagała się z depresją podczas ciąży i denerwowały ją nawet ruchy dziecka! Brutalnie określiła też swój 33 godzinny poród i lekarzy, którzy jej zdaniem "rozerwali jej ciało". Trudne doświadczenia sprawiły, że Okupnik postanowiła zerwać z wszechobecnym tabu i poruszać problemy kobiet w sieci. Jednak tym razem zrobiła to w bardzo niestandardowy sposób. Będziecie w szoku, co wymyśliła wokalistka.

Zamyślona Tatiana Okupnik śpiewa o STOLCU

Na Instagramie zamyślona Tatiana Okupnik śpiewa o stolcu! Kobieta usiadła na podłodze i zaprezentowała piosenkę inną niż wszystkie. Była krótka, lecz zadziwiająca. Tego nikt się nie spodziewał! Oto tekst:

Nietrzymanie moczu nie jest fajne, nie. Nietrzymanie stolca raczej chyba też.

Gdy depresja męczy cię, specjalisty szukaj wnet, niech pomoże w tym, z czym zmagasz teraz się.

Wokół kobiet masa tabu nadal jest, przykleiły jakoś mocno do nas się, ale przecież siła w nas i pie**olnąć w tabu czas.

Niech rozpada na kawałki drobne się.

Trzeba przyznać, że jest to dość oryginalny tekst, a także sam przekaz. Okupnik chce "rozwalić to tabu" i tym przekazem pomóc kobietom w różnym wieku. Co sądzicie o takim podejściu do sprawy?

Zamyślona Tatiana Okupnik śpiewa o STOLCU. Różowy mikrofon pożyczyła od córki!

Okupnik ma dwoje dzieci, Matyldę (4 l.) i Tymona (2 l.). Kocha je nad życie, jednak komplikacje po porodzie odebrały jej radość z macierzyństwa i zoperowała waginę. Wszystko wskazuje na to, że teraz jest o wiele szczęśliwsza i silniejsza i na pewno chętniej towarzyszy dzieciom w zabawie. Wystarczy zwrócić uwagę na różowy mikrofon, który pożyczyła od córki. Zobaczcie sami:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE