Tak zmieniał się Paweł Wilczak przez lata. Dziś ma 58 lat, a jego wygląd powala

i

Autor: Akpa

Zobacz zdjęcia

Zanim Paweł Wilczak skradł serca widzów, spotkał go wielki dramat. Powalające, jak wygląda w wieku 58 lat

2023-08-08 12:17

Paweł Wilczak (58 l.) był swego czasu bardzo popularnym aktorem w Polsce. Jego role w "Na dobre i na złe" czy "Kasia i Tomek" dały mu ogromną popularność, ale zanim to nastąpiło Wilczaka spotkał wielki dramat. Klepał biedę, musiał chwytać się różnych prac, potem pojawiły się dolegliwości zdrowotne. To, jak dziś wygląda Paweł Wilczak, powala. Aktor ma 58 lat, a jego zdjęcia mówią same za siebie.

Paweł Wilczak zyskał największą popularność w Polsce za sprawą takich seriali jak "Na dobre i na złe" czy "Kasia i Tomek". W drugiej produkcji aktor szczęśliwie zakochał się w Joannie Brodzik, kobiecie swojego życia. W 2008 roku na świat przyszły bliźniaki pary: Jan i Franciszek. Jak się okazuje, w życiu Wilczaka nie zawsze było tak kolorowo. Nim rozkochał w sobie widzów, klepał biedę. Musiał chwytać się różnych prac, by zarobić na życie. Był między innymi pracownikiem budowy czy kelnerem. Po licznych sukcesach, jakie odniósł, zniknął na siedem lat z ekranu. Powrócił kilka lat temu w filmie "Pan T.", wówczas wyznał, że zmagał się z problemami zdrowotnymi.

Zanim Paweł Wilczak skradł serca widzów, spotkał go wielki dramat. Powalające, jak wygląda w wieku 58 lat

Paweł Wilczak cierpiał na bezsenność. Jak sam przyznał, cierpi na to od dekad i wciąż się do tego nie przyzwyczaił.

- Może trochę ją oswoiłem (bezsenność - red.), choć są takie momenty, że mnie totalnie pokonuje. Czysto fizycznie. Człowiek nie ma siły, a muszę mieć. Bywa różnie, nawet nie chce mi się o tym gadać. Słyszałem tyle teorii, byłem w tylu miejscach, u tylu specjalistów, którzy obiecali pomoc" - powiedział Paweł Wilczak w rozmowie z "Vivą!". Z bezsennością walczył za pomocą czytania książek.

Ostatni raz Paweł Wilczak na szklanym ekranie pojawił się w 2021 roku - w serialu TVN "Usta Usta". Później zniknął. Co u niego? Jak dziś wygląda 58-letni aktor? Gdy uchwycili go fotoreporterzy, aż nam szczęki opadły. To po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy.

Galeria zdjęć: Tak zmieniał się Paweł Wilczak przez lata. Dziś ma 58 lat, a jego wygląd powala

Sonda
Lubisz Pawła Wilczaka?
Kondrat, Stuhr, Gajos, Wilczak nie mówili swoim głosem. Zaskakujące, kto ich dubbingował