Gorące zdjęcia

Zaparło nam dech w piersiach, gdy zobaczyliśmy Miss Supranational 2023! Andrea Aguilera to prawdziwa bogini [ZDJĘCIA]

2023-07-15 16:20

Konkurs Miss Supranational 2023 rozstrzygnięty. W konkursie wzięło udział 65 kobiet z całego świata. Impreza odbyła się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Korona powędrowała do Andrei Aguilery z Ekwadoru. Zobaczcie, jak wygląda zwyciężczyni konkursu. Jest niczym chodząca bogini!

Spośród pięciu piękności z całego świata, które znalazły się w ścisłym finale, jury wybrało tę najpiękniejszą. W konkursie wzięło udział 65 kobiet z całego świata, z których do ścisłej piątki dostały się: Miss Wietnamu, Miss Ekwadoru, Miss Wielkiej Brytanii, Miss Filipin i Miss Brazylii. Polskę reprezentowała Aleksandra Klepaczka, która znalazła się w gronie 24 najpiękniejszych pań. Korona Miss Supranational 2023 powędrowała do Andrei Aguilery. Zobaczcie, jak wygląda zwyciężczyni!

Andrea Aguilera Miss Supranational 2023. To chodząca piękność

Andrea Aguilera pochodzi z Ekwadoru i ma 22 lata. Prężnie działa w swoich mediach społecznościowych. Obserwuje ją tam ponad 140 tysięcy użytkowników. Miss Supranational bardzo często dzieli się z obserwującymi swoim życiem prywatnym. Obiektyw aparatu ją wręcz kocha! Zobaczcie te zdjęcia

Zobacz poniższą galerię: Miss Supranational 2023. Tak wygląda zwyciężczyni

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc