Najbliższe godziny są kluczowe

Zborowska i Wrona przekazali przerażające wieści. Podczas operacji Wiesi doszło do komplikacji. "Zatrzymała się..."

2023-06-27 10:34

Zofia Zborowska (36 l.) i Andrzej Wrona (34 l.) przekazali w mediach społecznościowych przerażające, smutne wieści. Ich ukochany członek rodziny potrzebował natychmiastowej interwencji do lekarzy. Podczas operacji Wiesi doszło niestety do komplikacji. Zborowska i Wrona informują, że najbliższe godziny będą kluczowe.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zdają się tworzyć jedną z najbardziej lubianych par w polskim show biznesie. Aktorka i siatkarz raczej stronią od opowiadania w mediach o swoim prywatnym życiu, ale tym razem zrobili wyjątek. Chodzi o ich ukochaną suczkę Wiesię, która musiała przejść skomplikowaną operację. Piesek był na sali operacyjnej przez dwie godziny. Andrzej Wrona siedział przed kliniką i czekał, aż zabieg się skończy. Niestety, podczas operacji Wiesi doszło do komplikacji. "Były dwie opcje: łatwiejsza i trudniejsza. Po otwarciu okazało się, że łatwiejsza nie wchodzi w grę", napisał Andrzej Wrona. Trudności relacjonowała też w mediach społecznościowych Zosia Zborowska. W czasie zabiegu doszło do zatrzymania - w dodatku nie raz, a trzy razy.

Zborowska i Wrona przekazali przerażające wieści. Podczas operacji Wiesi doszło do komplikacji. "Zatrzymała się..."

Na szczęście mimo komplikacji, jakie wystąpiły podczas operacji Wiesi, Zborowska i Wrona przekazali, że piesek przeżył zabieg, a operacja finalnie się zakończyła. Ale to nie koniec.

- Najbliższe 72h będą decydujące dla Wiesi. Wtedy okaże się, czy operacja się udała. Trochę to wszystko skomplikowane, ale jak wszystko się uspokoi to wam wyjaśnię. Dzięki jeszcze raz za wszystkie wiadomości - napisał Andrzej Wrona.

Fani przesyłają rodzinie mnóstwo pozytywnej energii. Wielu z nich również traktuje swoich czworonożnych przyjaciół jak członków rodziny. Trzymamy kciuki za pozytywny finał tej sprawy.

Zobacz galerię zdjęć: Zborowska i Wrona przekazali przerażające wieści. Podczas operacji Wiesi doszło do komplikacji. "Zatrzymała się..."

Sonda
Lubisz Zofię Zborowską?
Zosia Zborowska wspomina ciążę: "Musiałam zrezygnować z dwóch seriali, miałam czerniaka, było na mnie polowanie"
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany