Żebrowska jest w czwartej ciąży! Pochwaliła się zrobionym testem!

i

Autor: akpa Żebrowska jest w czwartej ciąży! Pochwaliła się zrobionym testem!

Żebrowska jest w czwartej ciąży! Pochwaliła się zrobionym testem!

2022-02-06 18:38

A to niespodzianka! Aleksandra Żebrowska (35 l.) ogłosiła właśnie, że razem z mężem Michałem Żebrowskim (50 l.) spodziewają się czwartego dziecka! Celebrytka zrobiła to w swoim, żartobliwym stylu. Wynik testu jednak nie kłamie...

Aleksandra i Michał Żebrowscy są szczęśliwymi rodzicami trójki dzieci: Franciszka (12 l.), Henryka (9 l.) i Feliksa (2 l.). Ich życie rodzinne możemy podglądać w sieci. Oboje bowiem często wrzucają zdjęcia ze swojego prywatnego życia. Szczególnie aktywna na social mediach jest Ola, która swoimi wpisami zyskała sporą popularność. Pokazuje macierzyństwo bez lukru i filtrów, czym jej fanki są zachwycone. Nic zatem dziwnego, że to właśnie na Instagramie, żona aktora ogłosiła radosną nowinę. Oczywiście zrobiła to w swoim stylu...

Na swój profil na Instagramie Ola wrzuciła zdjęcie testu, na którym widnieją dwie kreski... W obecnych czasach większości z nas taki widok kojarzy się od razu z testem na obecność koronawirusa. Jednak Żebrowska rozwiewa wszelkie wątpliwości:

"Dwie kreski mimo szczepienia#toniecovid #tomichał ?", napisała pod zdjęciem.

Rzeczywiście na teście widać oznaczenie HCG, które widnieje na testach ciążowych, nie ma więc wątpliwości, że nie chodzi o Covid-19. Pod zdjęciem od razu ruszyła lawina gratulacji.

"Słabe te szczepionki, a to, że nie zachowujecie dystansu jest totalnie nieodpowiedzialne! ???", napisała Agata Rubik, a Anna Kalczyńska dodała:

"Wspaniała wiadomość!! Gratulacje?"

Gratulacje popłynęły również od Pauliny Krupińskiej, Marty Kuligowskiej i wielu fanów rodziny Żebrowskich. My również się do nich dołączamy!

Sonda
Myślisz, że tym razem Żebrowscy doczekają się dziewczynki?
Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!