Zenek Martyniuk reprezentantem Polski na Eurowizji?! Te doniesienia załamią wielu Polaków...

2022-02-23 14:39
Zenek Martyniuk reprezentantem Polski na Eurowizji?! Te doniesienia załamią wielu Polaków...
Autor: AKPA

Wybór reprezentanta Polski na Eurowizję od zawsze budził wielkie emocje. Zenek Martyniuk od lat jest niekwestionowanym królem disco-polo i gwiazdą wieczoru na niemal wszystkich ważnych i dużych koncertach. Dziennikarze spytali go, czy ma zamiar reprezentować nasz kraj na Eurowizji. Odpowiedź artysty załamie wielu Polaków... Zobaczcie, co powiedział!

Krystian Ochman będzie reprezentować nasz kraj na Konkursie Piosenki Eurowizji 2022 w Turynie. Występ przed taką publicznością to marzenie wielu polskich artystów. Ostatnio dziennikarze Pudelka spytali Zenka Martyniuka, czy widzi się w roli reprezentanta kraju na Eurowizji.

- Pewnie bym się zestresował, występując przed tak ważną publicznością. Ogląda cała Europa, trzeba mieć perfekcyjnie przygotowaną prezencję. (...) Jestem już troszeczkę wiekowy, już mam 53 lata. Raczej niech młodzi występują na Eurowizji - odpowiedział skromnie Zenek Martyniuk zapewniając, że nie jest zainteresowany wzięciem udziału w konkursie Eurowizji. Taka wiadomość może załamać miliony fanów jego twórczości.

NIE PRZEGAP: Martyna Wojciechowska musi chronić córkę przed Kossakowskim! Jest przerażona tym, co się dzieje!

Zenek Martyniuk przyznał też, że nigdy nie marzył o tym, by zostać reprezentantem Polski na Eurowizji. Król disco-polo jeździ w trasy koncertowe po całym świecie i gra dla polonijnej publiczności. To w zupełności mu wystarczy.

- Jeżdżę po naszym pięknym kraju, ale wyjeżdżam też koncertować do Niemiec, do Belgii, do Londynu, do Manchester, do Stanów, do Chicago, na Florydę, do Kanady, Nowego Jorku, New Britain... - wylicza gwiazdor.

Chcielibyście, żeby to Zenek Martyniuk reprezentował nasz kraj na Eurowizji? Oddajcie swój głos w sondzie niżej i zostawcie komentarz!

NIE PRZEGAP: Małgorzata Ostrowska-Królikowska promienieje u boku TAJEMNICZEGO MĘŻCZYZNY! Mamy ich wspólne zdjęcia!

Sonda
Czy chciał/a/byś, żeby Zenek reprezentował Polskę na Eurowizji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE