Martyna Wojciechowska musi chronić córkę przed Kossakowskim! Jest przerażona tym, co się dzieje!

i

Autor: AKPA Martyna Wojciechowska musi chronić córkę przed Kossakowskim! Jest przerażona tym, co się dzieje!

Martyna Wojciechowska musi chronić córkę przed Kossakowskim! Jest przerażona tym, co się dzieje!

2022-02-23 14:11

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się zaledwie trzy miesiące po ślubie, a ich rozwód jest już tylko kwestią czasu. Gwiazda TVN nie jest w stanie wybaczyć mężowi zdrady. W dodatku teraz do mediów docierają doniesienia, że jest przerażona tym, co robi jej były ukochany. Martyna Wojciechowska musi chronić przed nim swoją nastoletnią córkę Marysię! Poznajcie szczegóły!

Szczęście Wojciechowskiej i Kossakowskiego nie trwało długo, a o tym, że ich małżeństwo rozpadło się po zaledwie 3 miesiącach, dowiedzieliśmy się dopiero pół roku później. Martyna bardzo ceni sobie swoją prywatność i starała się powstrzymywać od komentowania rozpadu tego związku. Kolorowa prasa donosiła ostatnio, że Kossakowski chciał naprawić tę relację i błagał żonę, by do niego wróciła. Wojciechowska pozostała jednak nieugięta, wciąż czeka na termin pierwszej sprawy rozwodowej.

Tymczasem Przemek Kossakowski zdradził ostatnio w rozmowie z "Dobrym Tygodniem", że właśnie pisze książkę o swoim życiu. 

NIE PRZEGAP: Małgorzata Ostrowska-Królikowska promienieje u boku TAJEMNICZEGO MĘŻCZYZNY! Mamy ich wspólne zdjęcia!

- Opisuję historie, które mi się zdarzyły. To moje doświadczenia z bycia bezrobotnym, czy wspomnienia z pracy w rolnictwie we Francji. Pisałem i się śmiałem, to było oczyszczające - powiedział tygodnikowi.

Ponoć ta wiadomość wyjątkowo przeraziła Martynę Wojciechowską, która obawia się, że były partner zacznie wywlekać bardzo osobiste i intymne szczegóły z ich pożycia małżeńskiego. Gwiazda TVN chce przede wszystkim ochronić przed tą publikacją swoją córkę Marysię.

- Martyna obawia się tego, co napisze Przemek. Nie chce, by cała Polska czytała o ich intymnych sprawach. Pragnie chronić, zwłaszcza swoją 13-letnią córkę – powiedział gazecie znajomy pary.

Dziennikarze zwrócili się do Kossakowskiego z pytaniem, czy w autobiografii poruszy wątki miłosne. Przemek oświadczył, że nie zamierza skupiać się na relacji z Martyną. Myślicie, że Wojciechowska może czuć się bezpieczna?

NIE PRZEGAP: Tak mieszkał Witold Paszt. To tutaj umarł otoczony rodziną i zwierzakami [ZDJĘCIA]

Sonda
Kossakowski czy Wojciechowska. Po czyjej jesteście stronie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE