Kossakowski BŁAGAŁ Wojciechowską, by do niego wróciła?! Jej reakcja POWALA!

2022-01-20 18:33
Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska: Błagał, żeby wróciła?!
Autor: AKPA Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska: Błagał, żeby wróciła?!

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska rozstali się w ogromnej tajemnicy już niemal rok temu. Dopiero niedawno media dowiedziały się o końcu ich małżeństwa, które trwało zaledwie trzy miesiące. Teraz do mediów docierają powalające doniesienia znajomych podróżnika, którzy potwierdzają, że miał dopuścić się zdrady z koleżanką z programu TTV. Relacjonują też mediacje pary, podczas których Przemek Kossakowski miał błagać żonę, by do niego wróciła! Reakcja Wojciechowskiej powala!

Znajomi podróżnika podzielili się z tygodnikiem "Życie na gorąco" dość szokującymi informacjami. Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska ponoć spotkali się na mediacjach, podczas których gwiazdor błagał żonę, by do niego wróciła. Wojciechowska była nieugięta i podtrzymała decyzję o zakończeniu tego małżeństwa. 

Przemek niemal od razu po rozstaniu z Martyną uciekł na Podlasie. Dziennikarze rozmawiali z jego sąsiadem, który opowiedział im, w jakim był stanie.

NIE PRZEGAP: Nie żyje Antonina Girycz-Dzienisiewicz. Grała m. in. w "M jak miłość" i "Czterdziestolatku"

- Jak lizał tu rany, to czasami mówił, że pochopne decyzje nie są dobre, że żałuje tego, co się stało - mówi tygodnikowi. Dodał też, że Kossakowski jeszcze bardziej się załamał po nieudanych mediacjach z żoną.

- Było mu zwyczajnie wstyd. I choć żałował i myślał o powrocie, to wiedział, że Martyna nie jest kobietą, która mogłaby wybaczyć takie zachowanie - dodaje sąsiad.

Doniesienia o tym, że Kossakowski desperacko błagał żonę o powrót potwierdzają jego znajomi z TTV. Ale potwierdzili też krążące w kuluarach plotki - Kossakowski miał wdać się w romans z koleżanką z pracy.

NIE PRZEGAP: Włodzimierz Zientarski w żałobie. Ogromna tragedia, walka trwała wiele lat

- Rodzina, obowiązki, przerosło go to wszystko, to wolny ptak - mówi dźwiękowiec Piotr. - Przetrwaliby ten kryzys, gdyby nie zauroczył się Pauliną i nie oszalał. Kiedy się otrząsnął, było za późno na ratowanie związku, bo Martyna jest bardzo honorowa i nie pozwoliłaby sobie na takie zachowanie - dodaje rozmówca "Życia na Gorąco".

Ponoć Przemek Kossakowski pogodził się już z faktem, że definitywnie stracił Martynę. Tygodnik donosi, że ich rozwodowe dokumenty trafiły już do sądu, jednak wciąż jeszcze nie wyznaczono terminu sprawy.

- Małżeństwa nie da się uratować i będzie rozwód, ale to jeszcze trochę potrwa - czytamy w tygodniku.

NIE PRZEGAP: Kożuchowska zrobiła makijaż piersi na premierę filmu Gierek. Wszyscy patrzyli tylko na jej dekolt

Sonda
Czy na miejscu Martyny wybaczyłabyś Przemkowi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE