Włodzimierz Zientarski w żałobie. Ogromna tragedia, walka trwała wiele lat

2022-01-20 12:19
Włodzimierz Zientarski w żałobie
Autor: AKPA

W czwartkowej prasie pojawiła się przykra wiadomość dotycząca jednej z najbliższych osób dziennikarza i prezentera telewizyjnego, Włodzimierza Zientarskiego (80 l.). Zmarła jego ukochana żona, Maria. Kondolencje od zarządu i pracowników Toyota Motor Poland pojawiły się w "Gazecie Wyborczej".

Włodzimierz Zientarski pogrążony jest w żałobie w związku ze śmiercią swojej żony, Marii. Na łamach "Gazety Wyborczej" pojawiły się poruszające kondolencje od przyjaciół:

"Naszemu Przyjacielowi Włodzimierzowi Zientarskiemu wyrazy żalu i współczucia z powodu śmierci żony przesyłają zarząd i pracownicy Toyota Motor Poland".

Maria Zientarska nie żyje. Na co chorowała żona Włodzimierza Zientarskiego?

Przyczyna śmierci żony Włodzimierza Zientarskiego nie jest znana. Wiadomo natomiast, że kobieta cierpiała na stwardnienie rozsiane, a o diagnozie dowiedziała się w wieku 30 lat.

Włodzimierz Zientarski w audycji Michała Figurskiego "NieZŁY pacjent w Radiu ZET" wspomina, że żona zaczęła skarżyć się na zaburzenia widzenia w jednym oku podczas pobytu w kawiarni. Małżonkowie od razu pojechali do szpitala, gdzie lekarz natychmiast postawił diagnozę. Nie wiadomo jednak, czy stwardnienie rozsiane było przyczyną śmierci Marii Zientarskiej.

Włodzimierzowi Zientarskiemu składamy najszczersze kondolencje z powodu straty żony.

Włodzimierz Zientarski w żałobie
Autor: Screen z Wyborcza.pl
Tak wygląda grób Ewy Żarskiej, tragicznie zmarłej dziennikarki. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE