Zenek Martyniuk wyprawia ślub za milion. Zobacz wybrankę jego syna

2018-09-17 5:50
zenek nowy
Autor: super express zenek nowy

Takiego wesela to Polska jeszcze nie widziała. Król disco polo żeni jedynego syna Daniela (29 l.) i nie zamierza na tym oszczędzać. Zenon Martyniuk (49 l.) wyprawi huczną imprezę, na którą wyda, bagatela, milion złotych! Daniel to oczko w głowie Danusi i Zenka. Sławni rodzice są przeszczęśliwi, że wreszcie spotkał miłość swojego życia. Bo młody Martyniuk tak się zakochał, że nie zamierza czekać z poślubieniem pięknej Eweliny Golczyńskiej (19 l.). 1 lipca poprosił ukochaną o rękę, a ona się zgodziła. Ślub i weselisko już lada chwila. Młodzi powiedzą sobie „tak” 6 października w kościele Świętego Krzyża w Grabówce na Podlasiu.

Wesele syna Zenka Martyniuka potrwa przez dwa dni. Goście będą balować  w hotelu Lipowy Most, ale najpierw będą musieli pokonać tradycyjne bramy weselne w Grabówce i rozdać sporo butelek weselnej wódki.
Na imprezę zaproszono ponad 250 osób. Prócz rodziny i przyjaciół zaproszenia dostali lider Weekendu Radek Liszewski (42 l.) i rodzeństwo Gwiazdowskich z zespołu Mig. Będą tańce, muzyka na żywo ze specjalnym występem Zenka i innych gwiazd disco polo. A na stołach będą królować potrawy kuchni włoskiej i polskiej z dziczyzną na czele. Suknia panny młodej powstaje w pracowni krawieckiej Elwiry Horosz w Białymstoku podobnie jak kreacja Danuty Martyniuk – mamy pana młodego.

Daniel Martyniuk szuka jeszcze odpowiedniej stylizacji i obrączek, ale już wiadomo, że do ślubu pojedzie z ukochaną czerwonym cadillakiem. Żona lidera Akcentu aktywnie uczestniczy w przygotowaniach do ślubu i pomaga młodym. Przyszłą synową już traktuje jak córkę, a jej rodziców jak najbliższą rodzinę.  Daniel i Ewelina poznali się dzięki wspólnym znajomym siedem miesięcy temu. Od razu między nimi zaiskrzyło. Połączyła ich też pasja do jazdy porsche, a potem wspólna praca w klubie i restauracji Daniela. Ewelina szybko przeniosła się z rodzinnego domu koło Konina do Białegostoku, gdzie Daniel ma swój apartament.
Młoda para oprócz wystawnego wesela dostanie w prezencie od Zenka i jego żony mercedesa wartego 450 tys. i zaraz po weselu zamierza ruszyć w kilkutygodniową podróż poślubną do Ameryki Południowej. Daniel, który skończył Szkołę Morską w Gdyni i pływał na statkach, chce pokazać ukochanej kawałek świata…

Wesele z poprawinami (jedzenie na weselu i poprawinach, kapela, noclegi dla gości i inne atrakcje) – 300 tys. zł
Kreacje weselne – 150 tys. zł
Prezent dla młodych – 450 tys. zł
Podróż poślubna – 100 tys. zł

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE