Zosia z "Rodzinki.pl" pokazała zdjęcia z plaży. Emilia Dankwa ma już prawie 17 lat!

2022-08-13 10:00

Emilia Dankwa (17 l.) to aktorka, której sławę przyniosła rola Zosi w serialu "Rodzinka.pl". Dziewczyna początkowo miała być postacią epizodyczną, ale tak dobrze odnalazła się na planie hitu TVP, że producenci postanowili włączyć ją do obsady na stałe. Emilia Dankwa dorastała na oczach widzów. Obecnie nie pojawia się na ekranie. Uczestniczy za to w sesjach zdjęciowych. Ostatnia z nich zrobiła na jej fanach olbrzymie wrażenie!

Zosia z Rodzinki.pl pokazała zdjęcia z plaży

i

Autor: AKPA/Gałązka, Instagram/@emiliadankwa_official

Emilia Dankwa to aktorka, której rozpoznawalność przyniosła rola Zosi z serialu TVP "Rodzinka.pl". Dziewczyna zadebiutowała na ekranie jako kilkulatka. Początkowo postać Zosi miała być epizodyczna, ale Dankwa tak świetnie wczuła się w przyjaciółkę Kacpra (Mateusz Pawłowski), że producenci postanowili na stałe włączyć ją do obsady.

Aktorka dorastała na oczach widzów. Po małej Zosi nie ma już śladu. Emilia Dankwa w grudniu tego roku skończy 17 lat. Obecnie nie pojawia się na ekranie. Niewykluczone, że młoda dziewczyna chce skupić się na rozwijaniu kariery modelki. Na jej profilu na Instagramie, który obserwuje 116 tysięcy osób, można coraz częściej zobaczyć efekty sesji zdjęciowych, w których uczestniczy. Ostatnia z nich odbyła się na plaży. Fotografie Dankwy zrobiły na jej fanach olbrzymie wrażenie! W komentarzach możemy przeczytać:

Rewelacja! Ale musisz wiedzieć, że to nie tylko zasługa fotografa, ale też twojej niezwykłej urody

To ta mała cwaniara z "Rodzinki.pl"? Kiedy stała się kobietą?

Wyglądasz zjawiskowo!

Subtelnie, kobieco i z klasą

Jesteście zaskoczeni, że mała Zosia z "Rodzinki.pl" jest już prawie dorosła?

Zobaczcie inne zdjęcia Emilii Dankwy w naszej galerii!

Koniec Rodzinki.pl - vlog Ewy Wąsikowskiej
Sonda
Oglądałeś serial "Rodzinka.pl"?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki