Zuzanna Pactwa o związku z Jarosławem Bieniukiem

i

Autor: AKPA/Podlewski

Wzruszające

Zuzanna Pactwa o związku z Jarosławem Bieniukiem. Dała mu przestrzeń na tęsknotę za Anią Przybylską

2023-02-09 13:10

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk (44 l.) od kilku lat tworzą szczęśliwą parę. Zakochani po raz pierwszy pojawili się na okładce w lutowym wydaniu magazynu "Viva!". Udzielili również wywiadu, w którym opowiedzieli o swojej miłości.

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska przez lata tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesy. Owocem ich miłości jest trójka dzieci: Oliwia (21 l.), Szymon (17 l.) i Jan (12 l.). Niestety, rodzinne szczęście przerwała ciężka choroba. U Przybylskiej zdiagnozowano raka trzustki. Mimo wysiłków lekarzy, aktorka zmarła w 2014 roku. Śmierć ukochanej Ani była dla Bieniuka ogromnym ciosem. Minął długi czas, zanim mężczyzna na nowo poukładał sobie życie i znów otworzył się na miłość. Jego obecną partnerką jest Zuzanna Pactwa.

Zuzanna Pactwa nie kazała Bieniukowi wybierać. Dała mu przestrzeń na tęsknotę za zmarłą ukochaną

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk po raz pierwszy pojawili się na okładce w lutowym wydaniu magazynu "Viva!". Para udzieliła również wywiadu, w którym opowiedzieli o swojej miłości. Nie zabrakło tematu Ani Przybylskiej.

W mieszkaniu byłego piłkarza jest wiele zdjęć zmarłej ukochanej. Od czasu do czasu publikuje on również wspólne fotografie w mediach społecznościowych. Zuzanna Pactwa podkreśliła, że nigdy nie miała z tym problemu i nie kazała mu wybierać między sobą, a tęsknotą za Przybylską.

- Nie czułam potrzeby, żeby zamykać ten etap życia Jarka. Wcale nie chciałam, by się od niego odciął. Nigdy nie powiedziałam: "Wybieraj: albo ja, albo tęsknota za Anią". Wiedziałam, że Jarek i dzieci chcą kultywować miłość, którą mieli do Ani. Nie da się przecież odciąć przeszłości - czytamym w "Vivie!".

Jarosław Bieniuk przyznał, że bał się "rozdźwięku między nim, przeszłością a dziećmi". To złamałoby mu serce i było początkiem końca miłości z Pactwą. Na szczęście kobieta nigdy nie miała zamiaru stanąć między Bieniukiem a jego rodziną.

- Na miłość mamy dużo miejsca i można ją dawać wielu osobom. Przyjaciołom, rodzinie, zwierzętom. Każdego kochamy na swój sposób. Nie można być egocentrycznym, powiedzieć: "Jesteś tylko mój i możesz kochać tylko mnie" - powiedziała w rozmowie z "Vivą!".

Zobacz zdjęcia Zuzanny Pactwy w naszej galerii!

Sonda
Czy Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa pasują do siebie?