Zwycięzca „Top Model” po latach związku rozstał się z chłopakiem. Radek Pestka przeżywa obecnie trudne chwile

2022-01-25 22:55
Radek Pestka
Autor: VIPHOTO/East News

Radek Pestka jako pierwszy gej w Polsce, wygrał program „Top Model”. Chociaż cały skład jury wróżył mu wielką karierę w modelingu, on wolał zostać „skromnym” bloggerem. Przez lata spotykał się z kolegą po fachu Romkiem Gelardem. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu. Para rozstała się po pięciu latach związku.

Ulubieniec jurorów „Top Model” Radek Pestka po wygranej w programie nie kontynuował kariery opartej o modeling, ale stał się popularnym bloggerem. Jego konto na Instagramie śledzi obecnie niemal 200 tys. użytkowników. Konsekwencją jego decyzji była ostra krytyka ze strony fanów formatu oraz samego Dawida Wolińskiego. Prywatnie, Radek Pestka związany był przez lata z modelem Romkiem Gelardem. Ich związek trwał aż 5 lat, kiedy to w końcu para podjęła decyzję o rozstaniu. Na Instagramie, Radek Pestka poinformował: „Z Romkiem nie jesteśmy parą, ale mamy kontakt i jest git między nami, także to chyba najbardziej ok. Nie chcieliśmy robić z rozstania wielkiego bum, dlatego nigdzie tego nie ogłaszaliśmy”.

Zobacz: Radek Pestka całuje chłopaka na Orange Warsaw Festival 2018

Radek Pestka
Autor: @rdslav
Sonda
Lubisz oglądać Top Model?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE