Adriana Kalska ubrała się, jak wyuzdana pokojówka! Na widok tych zdjęć padniecie!

2021-07-22 9:06
Adriana Kalska, gwiazda M jak miłość
Autor: AKPA Adriana Kalska, gwiazda "M jak miłość"

Adriana Kalska nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Aktorka zrobiła na fanach potężne wrażenie, kiedy opublikowała na swoim profilu zdjęcia w stroju wyuzdanej pokojówki! W tak ostrym wydaniu na pewno nie zobaczycie ją w "M jak miłość". Zobaczcie jej gorące fotki niżej i dajcie nam znać w komentarzach, jak wam się podobają!

Adriana Kalska największą popularność zdobyła dzięki roli w serialowi "M jak miłość", w którym gra Izę - żonę Marcina. Jej partnerem na planie jest Mikołaj Roznerski, z którym łączy ją gorące uczucie, również w życiu prywatnym. 

Adriana Kalska jest związana także z teatrem. Już niebawem zobaczymy ją w głównej roli w spektaklu "Piękna Lucynda", w którym aktorka odgrywa główną rolę. To właśnie z przygotowań do tego występu pochodzą gorące fotki Kalskiej.

Adriana Kalska ubrała się jak wyuzdana pokojówka. W takim wydaniu nie zobaczycie jej w "M jak miłość"

Adriana Kalska zaskoczyła swoich fanów prezentując się w wyjątkowo odważnym wydaniu. Gwiazda "M jak miłość" pozuje w stroju wyuzdanej pokojówki. Jedną ręką trzymała się za talię, w drugiej zaś miała pierzastą, charakterystyczną szczotkę do ścierania kurzu. 

Pikanterii stylizacji gwiazdy "M jak miłość" dodają czarne, klasyczne i wysokie szpilki. Adriana Kalska od razu rozwiała wątpliwości fanów - to nie zmysłowy prezent dla Mikołaja Roznerskiego, a jej strój do pracy, w którym już niebawem zobaczymy ją na deskach teatru.

- #możekomuśsprzątanko? #takapraca #aktorzenie #actress #workinprogress - napisała aktorka.

Fani natychmiast ruszyli z komplementami. A wam, jak się podoba Adriana Kalska w stroju wyuzdanej pokojówki? Zobaczcie fotkę niżej i dajcie nam znać w komentarzach!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE