Agnieszka Woźniak-Starak wróciła pamięcią do tragicznych dni. "Woda kogoś znowu nam zabiera"

2021-02-23 10:21 wp
Agnieszka Woźniak-Starak wróciła pamięcią do tragicznych dni
Autor: AKPA Agnieszka Woźniak-Starak wróciła pamięcią do tragicznych dni

Agnieszka Woźniak-Starak (43 l.) wróciła pamięcią do przykrych wydarzeń. Jej mąż, Piotr Woźniak-Starak (+39 l.) zginął w 2019 roku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Dziś, prezenterka oddała pamięć innej ważnej postaci, Janowi Lityńskiemu (+75 l.), który utonął ratując swojego psiego przyjaciela. "Woda kogoś znowu nam zabiera" - brzmią słowa, na które zareagowała Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak byli małżeństwem przez trzy lata. Była to wielka miłość, choć wszystko zapowiadało się niewinnie: - Taką roztaczał aurę wokół siebie i było mi tak dobrze. Minął rok albo i więcej od chwili, zanim zaczęliśmy się spotykać, a potem ciągle wpadałam na niego gdzieś na ulicy i w różnych dziwnych okolicznościach. (…) On ciągle mówił: czytaj znaki- to, że tak na siebie ciągle wpadamy, to jest znak - powiedziała prezenterka w rozmowie z "Vivą!".

Agnieszka Woźniak-Starak straciła ukochanego męża Piotra

Poznali się na Balu Fundacji TVN w 2014 roku, a dokładnie rok później, podczas tej samej imprezy Piotr zapytał: - To jest kobieta mojego życia i dzisiaj… ojciec by się zdziwił. Żałuję, że go nie ma, ale ja to muszę zrobić. Agnieszko, czy zostaniesz moją żoną? - usłyszała i odpowiedziała "tak". Od tego czasu minęły lata, a w życiu Agnieszki Woźniak-Starak nastąpiło wiele zmian.

ZOBACZ TAKŻE: To koniec TVN 24 w Paryżu! Zamykają się, to pewne! Dziennikarka zdradziła smutną prawdę

Straciła ukochanego Piotra w wyniku tragedii na jeziorze Kisajno na Mazurach. Piotr zginął 18 sierpnia 2019 roku, jak podaje prokuratura przyczyną zgonu była "ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego, w wyniku działania narzędzia ostrokrawędzistego". Mężczyzna wypadł z motorówki i utonął po uderzeniu głową w część pojazdu.

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła pamięcią do tragicznych dni

Prezenterka wróciła pamięcią do tragicznych dni, gdy odszedł Jan Lityński. Polityk, działacz "Solidarności", doradca Bronisłąwa Komorowskiego, ale też wielki człowiek, o czym napisała Agnieszka Woźniak-Starak w pożegnalnej wiadomości.

SPRAWDŹ: Fani zarzucają jej brak stylu. Katarzyna Skrzynecka sprzedaje swoje buty! Znamy rozmiar i cenę [GALERIA]

Panie Janie, jest Pan wielki. Bo wierzę, że gdzieś Pan nadal jest.. [*] - brzmią słowa gwiazdy TVN. Jan Lityński utonął w Narwi ratując swojego czworonożnego przyjaciela. Pod postem prezenterki pojawiło się wiele komentarzy. Jeden z nich poruszył Agnieszkę:

- Super człowiek, przyjaciel mojego ojca - miałem okazję spotykać od dziecka. Niepowetowana strata. Woda kogoś znowu nam zabiera... [*] - napisał raper Tomek Kleyff znany jako "Człowiek Nowej Ery", CNE. Agnieszka Woźniak-Starak odpowiedziała na wiadomość złamanym sercem.

Woda kogoś znowu nam zabiera
Autor: Instagram Woda kogoś znowu nam zabiera
Najnowsze