Wieczór panieński aktorki "Barw szczęścia". Druhna Kurdej-Szatan szaleje w klubie

2021-07-22 16:56
Agnieszka Mrozińska wychodzi za mąż. Zdjęcia z wieczoru panieńskiego
Autor: AKPA/Instagram Agnieszka Mrozińska wychodzi za mąż. Zdjęcia z wieczoru panieńskiego

Agnieszka Mrozińska znana z serialu "Barwy szczęścia" wkrótce wychodzi za mąż za przystojnego projektanta mody Alexa Caprice, z którym jest już pięć lat. Aktorka ma córkę z poprzedniego małżeństwa. Nowym ukochanym jest zachwycona, co podkreśla w publikacjach na Instagramie. Narzeczony Mrozińskiej zaskoczył ją decyzją o ślubie. Druhnami będą Basia Kurdej-Szatan, Maja Hyży i Kamila Kamińska. Gwiazdy pojawiły się na wieczorze panieńskim Mrozińskiej. Zobaczcie zdjęcia z szalonej nocy w klubie!

Agnieszka Mrozińska wychodzi za mąż

Aktorka znana widzom serialu TVP "Barwy szczęścia" wychodzi ponownie za mąż. Agnieszka Mrozińska to aktorka, tancerka i wokalistka. Przez 11 lat występowała w Teatrze Muzycznym "Roma". Tam też poznała Barbarę Kurdej-Szatan, z którą się później zaprzyjaźniła. Mrozińska ma spory dorobek artystyczny jeśli chodzi o dubbing. Użyczyła głosu wielu bohaterkom polskojęzycznej wersji produkcji Disney Channel. Gwiazda była już zamężna. Z Piotrem Jaszczukiem ma córkę Nadię. Jej obecny ukochany to projektant mody Alex Caprice. Aktorka chwali się związkiem z przystojnym mężczyzną na Instagramie, gdzie publikuje ich wspólne zdjęcia. Para weźmie ślub po 5 latach wspólnego życia. Druhnami będą Basia Kurdej-Szatan, Maja Hyży i Kamila Kamińska. Agnieszka Mrozińska pochwaliła się zdjęciami z wieczoru panieńskiego. Aktorka "Barw szczęścia" podziękowała przyjaciółkom za wspólną zabawę:

- Za to że byłyście i wytańczyłam się z Wami na maxa! Dziękuję Dziewczyny za wspaniały wieczór panieński! Lepszej Ekipy nie mogłabym sobie wymarzyć ♥️

Gwiazdy bawiły się w klubie i raczyły się drinkami. Mrozińska była wystylizowana na przyszłą Pannę Młodą. Na jej głowie pojawił się welon. Druhny postawiły na czarne kreacje. 

Rozwód Maryli Rodowicz. Ujawniamy nagranie

Rozwiąż quiz o serialu "Barwy szczęścia"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE