Ale numer! Andrzej Chyra będzie sprzątał ludziom mieszkania. Chce za to dużych pieniędzy!

2021-01-14 14:15 nr
Andrzej Chyra
Autor: Super Express Andrzej Chyra

Andrzej Chyra ma wielkie serce i naprawdę nietypowe pomysły. Utalentowany aktor właśnie wystawił na aukcję internetową bardzo nietypową rzecz. A właściwie usługę. Chyra zamierza wysprzątać komuś mieszkanie. Oczywiście wszystko za pieniądze. I to oby jak najwyższe. Poznajcie szczegóły.

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia. Tym razem Fundacja będzie zbierać na zakup sprzętu do laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jak co roku w pomoc angażują się tysiące wolontariuszy, firmy oraz gwiazdy, które wystawiają na aukcje swoje pamiątki lub spotkania ze sobą. Wiele z nich zaproponowało kolację w swoim towarzystwie, Andrzej Grabowski zaoferował spacer po Warszawie, podczas którego oprowadzi zwycięzcę aukcji po najpiękniejszych miejscach w stolicy. Bracia Collin wystawili na aukcję samochód Chucka Norrisa, a Izabela Janachowska suknię ślubną i spotkanie. 

ZOBACZ TAKŻE: Szok! Schorowany Zygmunt Chajzer wyprowadził się od żony. Nie uwierzycie, gdzie zamieszkał

Pomysłem na aukcję wszystkich przebił jednak aktor Andrzej Chyra. Zaproponował ludziom, że... posprząta ich mieszkanie. 

- W tym roku chciałbym, abyście państwo zlicytowali moje sprzątanie państwa mieszkania. Myślę, że poradzę sobie w każdych warunkach, więc jeżeli macie państwo ochotę, żeby wysprzątać im mieszkanie, to po prostu proponujcie odpowiednie kwoty. Myślę, że będziemy musieli poczekać, aż warunki epidemiologiczne będą takie, że pozwolą na to w bezpiecznych warunkach. Ale licytacja już teraz trwa, a kwota oczywiście na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - mówi Chyra. 

NIE PRZEGAP: Piaseczny DOSADNIE skomentował plotki o zwolnieniu z TVP. Szybko jednak usunął wpis. My go mamy!

Aukcję można znaleźć na Allegro w oficjalnych licytacjach na rzecz WOŚP. Sprzątanie od aktora licytuje już ponad 20 osób, a cena za nie sięgnęła właśnie 8,5 tysiąca złotych. Gratulujemy pomysłu. I mamy nadzieję, że Chyra sprząta dokładnie ;-) 

Najnowsze