Ledwo minął miesiąc od ślubu, a tu COŚ TAKIEGO! Burza przez zdjęcie Antka Królikowskiego!

2021-09-13 18:24
Antek Królikowski i Joanna Opozda
Autor: AKPA Antek Królikowski i Joanna Opozda

Kilka miesięcy temu Joanna Opozda i Antek Królikowski ogłosili rozstanie. Wiadomość o ich nagłym ślubie stała się przyczyną plotek odnośnie błogosławionego stanu panny młodej. Wściekła aktorka stanowczo zaprzeczyła, że powodem ich ślubu jest ciąża. Odniosła się także do licznych komentarzy internautów, którzy pisali, że za dwa miesiące będzie głośno o ich rozwodzie. Tymczasem od ich ślubu minął ledwie miesiąc, a w sieci rozpętała się burza po zdjęciu, które dodał Antek Królikowski. Fani dopatrzyli się szczegółu, który ma świadczyć o ich małżeństwie...

Niedawno Pudelek informował, że Antek Królikowski i Joanna Opozda spodziewają się dziecka. Z doniesień portalu wynika, że aktor oświadczył się, kiedy dowiedział się, że zostanie ojcem. Żona Królikowskiego odniosła się do tych rewelacji na swoim Instagramie.

- Bzdura!!!!! Zaręczyliśmy się już w marcu tego roku i już w marcu zaczęliśmy planować wesele. Skoro byłam w ciąży, to chyba jestem jakimś ewenementem - bez brzucha od 6 miesięcy. @antek.krolikowski dobrze wiedzieć, że od marca jestem w ciąży - napisała Joanna Opozda.

NIE PRZEGAP: Tygodnik potwierdza plotki o Macieju Musiale! Fanki gwiazdora z "Rodzinka.pl" będą ZAŁAMANE!

Ich rychły ślub stał się przyczyną plotek i wielu uszczypliwych komentarzy internautów. 

- Dwa miesiące później głośno będzie o rozwodzie, mogę się założyć - napisała jedna z obserwatorek aktorki pod jej zdjęciem z wesela.

Joanna Opozda postanowiła jej odpowiedzieć: "A ja mogę się założyć, że jesteś bardzo nieszczęśliwą osobą, współczuje ci. Kim trzeba być, żeby pisać takie komentarze pod zdjęciem z wesela? Życzę dużo miłości, bo chyba nie masz o niej pojęcia".

Antek Królikowski dodał zdjęcie, które wywołało burzę. Jeden szczegół ma świadczyć o jego małżeństwie z Joanną Opozdą

Tymczasem Antek Królikowski podzielił się w sieci selfie, które zrobił sobie w lustrze w windzie.

- Zacząłem dzisiaj nowy film. Scenariusz petarda i świetna ekipa. Więcej szczegółów już wkrótce a tymczasem pozdrawiam z windy i życzę udanego piątku - napisał Antek Królikowski przy zdjęciu.

Fani dopatrzyli się na nim jednego szczegółu, który wywołał spore poruszenie. Okazuje się, że aktor nie nosi obrączki.

- Gdzie obrączka? - dopytują się zaciekawieni fani. Antek Królikowski nie odpowiedział jednak na te liczne pytania. Myślicie, że to rzeczywiście źle wróży jego małżeństwu z Joanną Opozdą?

NIE PRZEGAP: Co się dzieje z Tadeuszem Sznukiem? Dziś paparazzi zrobili mu zdjęcia, są niepokojące!

Sonda
Czy przeszkadzałoby Ci, że mąż / żona nie nosi obrączki?

NIE PRZEGAP: Nasz ekspert komentuje suknię ślubną Julii Królikowskiej. Radzi konsultację z Opozdą!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE