Tygodnik potwierdza plotki o Macieju Musiale! Fanki gwiazdora z "Rodzinka.pl" będą ZAŁAMANE!

2021-09-13 22:15
Maciej Musiał, Rodzinka.pl
Autor: Instagram Maciej Musiał, Rodzinka.pl

Dzięki serialowi "Rodzinka.pl" Maciej Musiał zyskał prawdziwe rzesze fanek. Zapewne dla wielu z nich randka z przystojnym aktorem byłaby spełnieniem marzeń. Gwiazdor TVP chroni swojej prywatności i nie afiszuje się ze związkami. Konsekwentnie milczał, gdy media co raz łączyły go w pary lub publikowały zdjęcia w objęciach pięknych kobiet. Teraz tygodnik potwierdza plotki, które krążą już od jakiegoś czasu. Fanki aktora będą załamane!

Na przestrzeni lat Maciej Musiał był łączony w pary z wieloma pięknymi kobietami. Media plotkowały o jego związkach z: córką prezydenta Kingą Dudą, Miss Polski Olgą Buławą, aktorką Frei Allan czy modelką Julią. Teraz "Dobry Tydzień" ujawnia, że z żadną z nich nie łączyło go nic więcej oprócz koleżeńskiej znajomości. Tygodnik ujawnia, że serce gwiazdora serialu "Rodzinka.pl" od lat jest zajęte!

Maciej Musiał od lat jest w związku. Kim jest druga połowa gwiazdora z serialu "Rodzinka.pl"?

I choć Maciej Musiał strzeże swojej prywatności i unika odpowiadania pytań o związki, to okazuje się, że o wiele bardziej rozmowni w tej kwestii są jego znajomi. W rozmowie z "Dobrym Tygodniem" ujawnili, że gwiazdor serialu "Rodzinka.pl" od co najmniej ośmiu lat jest związany z Aleksandrą Teresą Grzymską. Ich uczucie narodziło się z początkowej przyjaźni. Od lat są parą.

- Oni się uwielbiają, doskonale czują w swoim towarzystwie - mówi tygodnikowi znajoma aktora.

NIE PRZEGAP: Ledwo minął miesiąc od ślubu, a tu COŚ TAKIEGO! Burza przez zdjęcie Antka Królikowskiego!

Aleksandra Teresa Grzymska jest influencerką i ambasadorką znanej marki odzieżowej. Zajmuje się też nadawaniem drugiego życia ubraniom w stylu vintage. To właśnie z nią Maciej Musiał spędza każdą wolną chwilę i wszystkie święta: rozpoczynając od Bożego Narodzenia i kończąc na Walentynkach. Para często razem podróżuje. Tegoroczne wakacje spędzili jednak w Polsce na Helu. 

Tygodnik zastanawia się, czy już niebawem Maciej Musiał się oświadczy Oli. Przypomina słowa aktora, który jakiś czas temu wyznał, że marzy o rodzinie i dzieciach i jest już gotowy się ustatkować. Czy już niebawem staną na ślubnym kobiercu?

- Kiedy ogląda się kadry z ich wypoczynku, zabawy, słodkich przekomarzanek, trudno nie odnieść wrażenia, że tych dwoje jest dla siebie stworzonych. Maciej jednak nie od razu był do tego przekonany - czytamy w gazecie.

To właśnie z Olą paparazzi przyłapali Musiała na czułościach na dworcu. Zobaczcie je niżej.

NIE PRZEGAP: Co się dzieje z Tadeuszem Sznukiem? Dziś paparazzi zrobili mu zdjęcia, są niepokojące!

NIE PRZEGAP: Nasz ekspert komentuje suknię ślubną Julii Królikowskiej. Radzi konsultację z Opozdą!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE